Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Львівський інститут економіки і туризму, ЛІЕТ

ЛІЕТ, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації III, Рік заснування 1899

Інформація про внз:

Львівський інститут економіки і туризму (ЛІЕТ) - державний вищий навчальний заклад ІІІ рівня акредитації, підпорядкований Міністерству освіти і науки.

Львівський інститут економіки і туризму був заснований у 1899 році як навчальний заклад під назвою цісарсько-королівська Торгова школа. Протягом 1899-1900 рр. школа тимчасово перебувала в будинку Станіслава Скарбека (сучасне приміщення театру ім. М. Заньковецької). У 1900 р. для Торгової школи було виділено приміщення (зараз-приміщення одного із факультетів ЛІЕТ). А вже незабаром, у 1902-1903 роках, Торгова школа здобула статус цісарсько-королівської Торгової академії.

У стінах інституту здійснювали підготовку фахівців для сфери торгівлі і обслуговування. Тут готували комерсантів, купців, стенографів, вивчали німецьку, французьку мови. Навчальний заклад мав цікаву історію: під час Першої світової війни колектив вимушений був емігрувати до Відня. Повернувшись в Україну, він тимчасово припинив навчання студентів через воєнну розруху. І тільки у 1919 році цісарсько-королівська Торгова академія поновила свою роботу і отримала від польської влади назву "Державна Торгова академія у Львові".

У вересні 1939 р. на базі торгової школи та академії було організовано технікум радянської торгівлі і технікум громадського харчування. Під час Другої світової війни технікуми тимчасово призупинили свою діяльність і відновили її у вересні 1944.

2004 року розпорядженням Кабінету Міністрів України за пропозицією МОН України утворено Львівський інститут економіки і туризму - як провідний державний вищий навчальний заклад з розвитку науки про туризм та підготовки персоналу для провадження і розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу.

Інститут за період інтенсивного розвитку здобув заслужене визнання в регіоні та за його межами. Щорічно понад сто студентів проходять міжнародне стажування протягом 4-6 місяців у США, Туреччині, Греції, Єгипті, Швейцарії, Польщі. Інститут співпрацює з Вищою школою туризму і готельного бізнесу (Швейцарія), Інститутом вищої освіти "Мартіно Мартіні" (Меццоломбардо, Італія), Вищою державною техніко-економічною школою ім. Б. Маркевича (Ярослав, Польща), Інститутом технологічної освіти ім. Александера (Греція).

Традиційними стали всеукраїнські конкурси наукових робіт за напрямом "Туризм" та "Готельне господарство", які щорічно проходять на базі інституту. В його стінах проходять засідання науково-методичної комісії з туризму, на які з'їжджаються науковці зі всієї України.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Факультет туризму, готельної та ресторанної справи

 • Кафедра туризму і готельної справи
 • Кафедра харчових технологій та ресторанної справи

Факультет менеджменту, товарознавства та комерційної діяльності

 • Кафедра менеджменту та комерційної діяльності
 • Кафедра підприємництва, товарознавства та експертизи товарів

Бухгалтерсько-економічний факультет

 • Кафедра міжнародної економіки та інвестиційної діяльності
 • Кафедра обліку і фінансів

Загальні кафедри інституту:

 • Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін
 • Кафедра природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій
 • Кафедра іноземних мов

Інститут здійснює підготовку бакалаврів, спеціалістів та магістрів за спеціальностями і спеціалізаціями:

 • 241 "Готельно-ресторанна справа"
 • 242 "Туризм"
 • 181 "Харчові технології" (спеціалізація "Технології в ресторанному господарстві", спеціалізація "Технології оздоровчого і профілактичного харчування")
 • 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" (спеціалізація "Товарознавство та експертиза в митній справі", спеціалізація "Експертиза товарів та послуг")
 • 073 "Менеджмент" (спеціалізація "Менеджмент туристичного бізнесу", спеціалізація "Менеджмент готельно-ресторанного бізнесу")
 • 056 "Міжнародні економічні відносини" (спеціалізація "Міжнародний туризм")
 • 071 "Облік і оподаткування" (спеціалізація "Облік і фінанси підприємств сфери послуг"


Інформація для абітурієнта

У Львівському інституті економіки і туризму проводиться навчання за державним замовленням та за контрактом.

Додаткова інформація:
В структурі ЛІЕТ функціонують: чотири навчальних корпуси, туристично-інформаційний центр (ТІЦ), виставковий центр; навчальний музей культури, освіти та еволюції туризму; Інтернет-кафе з поглибленого вивчення іноземних мов, студентський готель (хостел), два гуртожитки, центр кар'єри, студентське кафе "Мандрівник", діють наукові гуртки, гуртки за інтересами, спортивні секції, вокально-інструментальний ансамбль. У бібліотеці інституту створено електронний каталог навчальної та періодичної літератури.

Студенти проходять практику у навчально-виробничих комплексах ЛІЕТ, а також на підприємствах Львова, регіону та стажування впродовж 4-6 місяців за кордоном у Греції, США, Польщі, Німеччині, Швейцарії, Туреччині, Єгипті, Ізраїлі та ін.

Міжнародне співробітництво: інститут співпрацює з ВНЗ Польщі, Швейцарії, Греції, Італії, Грузії, Литви, Чехії, Німеччини, впроваджує міжнародну методику підготовки фахівців для готельного та ресторанного бізнесу.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Львівського інституту економіки і туризму (ЛІЕТ) у Львові, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Львів
 • Адреса: вул. Менцинського, 8
 • Телефони: (032)726880

Додаткова інформація

 • Безкоштовні\бюджетні місця: так
 • Стипендія: так

ОКР

бакалавр

Оновлено:

14.05.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.