s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Образование в Новой Зеландии

Образование в Новой Зеландии

Секрети навчання і життя в Новій Зеландії

Останнім часом Нова Зеландія вважається однією з найпривабливіших англомовних країн для студентів з усього світу.

Освіта в Новій Зеландії

Система вищої освіти Нової Зеландії побудована за британською моделлю, тобто на "кредитній основі", що дозволяє студентам не тільки з одного навчального закладу мігрувати в інший, але і в інші англомовні країни.

Освіта на краю світу. Навчання у Новій Зеландії

13 грудня 1642 року голландський мореплавець Абель Тасман зробив у бортовому журналі запис: «Сьогодні побачили мальовничу землю, що велично здіймається над морем…». Це були береги Нової Зеландії. Щоправда, пан Абель навіть не висадився на сушу через надзвичайно «привітний» прийом, який йому влаштували тубільці. Войовничі туземці на човнах-каное вирушили до кораблів європейців з явним наміром спровадити їх далеко і надовго. Це їм вдалося. Більше ніж на 100 років! Першопрохідцем цих країв став Джеймс Кук, який і «застовпив» цю територію за Великобританією. Нова Зеландія перебувала у статусі британської колонії аж до 1907 року, тому не дивно, що багато чого «успадкувала» від Сполученого Королівства: назви міст, державну мову, право, політичний устрій, а найголовніше – систему освіти.

Відкриваємо студентську візу до Нової Зеландії

Підготовка документів для студентської візи, яка дає право навчатися за кордоном, займає не один тиждень і навіть місяць. Тому щоб зусилля не зійшли нанівець, до цієї процедури слід підходити зі скрупульозністю ювеліра, який старанно відшліфовує дорогоцінний камінь. Аби камінчик засяяв усіма гранями, потрібно враховувати його особливості і структуру. Так само і з оформленням візи: у кожному посольстві свої вимоги та правила, які необхідно враховувати. А про що належить знати українцю, який планує їхати за дипломом до Нової Зеландії? Які вимоги висуває до претендентів амбасада цієї тихоокеанської країни?

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА

Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму!
]]> Joomla extensions by ZooTemplate.com ]]>