s-osvita.com.ua ЖУРНАЛ «СУЧАСНА ОСВІТА» Подписка


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Передплата на журнал «Сучасна Освіта»

Увага !!!  Передплата на журнал
«Сучасна Освіта» триває
(передплатний індекс 06222)

Дорогі друзі, шановні батьки, любі бабусі і дідусі, не забудьте вчасно передплатити для своїх діток та внучат довідково-інформаційний журнал «Сучасна освіта».

 Передплата на друковане видання

Оформити передплату на журнал на 2020 та 2021 рік можна в будь-якому поштовому відділенні зв’язку України за «Каталогом видань України» (передплатний індекс 06222), а також скориставшись послугою «Передплата ON-LINE» на корпоративному сайті ДП «Преса»

Вартість передплати на журнал «Сучасна Освіта» на 2020 рік:

1 міс - 14,38 грн.

3 міс. - 40,54 грн

Відтепер передплатити наші видання через Інтернет ще зручніше!

На сайті Державного підприємства «Преса» www.presa.ua є можливість здійснювати оплату за передплачені видання у новий спосіб – платіжною карткою Visa чи MasterCard, випущеною будь-яким банком світу. Таким чином Ви позбавляєтесь необхідності витрачати свій час на сплату рахунків у банку.
Під час оформлення передплати на сайті ДП «Преса» достатньо обрати спосіб оплати «Оформити передплату (сплатити картками Visa та MasterCard)» і пройти стандартний процес сплати рахунків: ввести дані про платіжну картку.

Нагадуємо, що здійснити розрахунок за передплату також можна в банку за сформованим на сайті рахунком або скориставшись системою електронних платежів Webmoney.


Передплата на електронне видання

Зручний та безкоштовний спосіб придбати окремі випуски або оформити передплату на «Сучасну освіту» в електронному форматі та читати журнал на комп’ютері або улюбленому Android-, Apple-, Windows-пристрої. Для цього достатньо заповнити форму підписки (див. справа), вказавши імя та реальну електронну адресу.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!