s-osvita.com.ua ЖУРНАЛ «СУЧАСНА ОСВІТА» Статьи из журнала


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Статьи журнала «Сучасна освіта» по рубрикам

 

Розділ «Освіта в Україні»

Рубрика «Вища освіта»

Статті,що стосуються актуалій в сфері вищої освіти; інтерв'ю з представниками державних структур, ректорами вищих навчальних закладів, популярними викладачами. Окреме місце в структурі журналу займають презентації вищих навчальних закладів: академій, університетів, інститутів, технікумів і коледжів.

------------------------------------------
Рубрика «Знайомтеся - професія!» В її центрі цікаві професії, затребувані ринком.
--------------------------------------------
Рубрика«Бізнес-освіта» Розвиток вітчизняного бізнесу вимагає появи нових навчальних програм, практичних короткострокових тренінгів та дворічних циклів МВА.
Інтерв'ю з успішними підприємцями, випускниками вітчизняних і зарубіжних бізнес-шкіл являються «родзинкою» журналу в цілому, і рубрики зокрема.
--------------------------------------------
Рубрика «Гість номера» Питання духовного розвитку, виховання і освіти стосуються не тільки тих, хто безпосередньо навчає і навчається. У широкому сенсі слова вони зачіпають все суспільство. На сторінках нашого журналу ми представляємо думки відомих громадських діячів, артистів, музикантів, спортсменів.
--------------------------------------------
Рубрика «Літопис» Живучи в контексті сьогоднішнього дня, важливо не забувати про власне коріння, витоки. Статті про історію зарубіжних і вітчизняних університетів приємно доповнюють основний зміст журналу.
--------------------------------------------
Рубрика «Школи, ліцеї, гімназії» Хоча значна частина матеріалів журналу присвячена вищій освіті, не можна забувати,що шлях до університетських висот починається зі шкільної лави.
--------------------------------------------
Рубрика «Вивчаємо іноземні мови» Не варто багато говорити про важливість і значущістьзнання іноземних мов для працевлаштування, роботи і кар'єри. Сьогоднішній ринок праці зацікавлений у фахівцях, озброєних не тільки професійними навичками, а й умінням спілкуватися з колегами в буквальному сенсі слова на одній мові.
Статті про провідних мовних школах, нових методах у вивченні іноземних мов, вивчення мов за кордоном становлять основний масив матеріалів для цієї рубрики.
--------------------------------------------
Рубрика«Курси,навчальніцентри» Навчання сьогодні не обмежується тільки одержанням формального вищого або другої вищої освіти. Іноземні мови і комп'ютерні графічні програми, бухгалтерія та перукарське мистецтво, офіс-менеджмент і кулінарія. Це далеко не повний перелік присутніх на ринку пропозицій по короткостроковому навчанню. Про найцікавіші з них розповідають дані рубрики.

 

Журнал Современное образованиеРозділ «Освіта за кордоном»

Крім новин вітчизняної освіти, ми знайомимо наших читачів з освітніми традиціями різних країн, провідними навчальними закладами Європи та Америки, грантами і стипендіями для навчання за кордоном.

 

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!