s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Образование во Франции

Обучение во Франции

учеба во францииУчеба во Франции – это отличный шанс для иностранцев получить образование высокого уровня по вполне приемлемой стоимости.

Среди всех стран она занимает третье место по количеству иностранных студентов, уступая пальму первенства США и Великобритании.

Дипломы Франции официально котируются во всем мире, а каждый студент во время учебы имеет законное право на подработку (до 19 с половиной часов в неделю).

Чтобы попасть на учебу во Францию в первую очередь, необходимо хорошо знать французский язык и окончить как минимум два первых курса украинского вуза. Системы среднего образования Украины и Франции заметно отличаются, и французы учатся в школе на два года больше. Что касается языка, то обязательным условием для поступления в вузы Франции является наличие сертификата о знании языка категорий TCF, TEF, DELF, или DALF.

Начать покорение Франции можно тремя способами: попытаться решить все вопросы самостоятельно, обратиться в специализированные агентства, которые за определенную плату консультируют, помогают и «поступают», либо попасть во Францию по одной из партнерских франко-украинских обучающих программ.

Паризький університет Сорбонна

Паризький університет Сорбонна - один з найстаріших у світі, знаходиться в одному ряду з Оксфордом, Кембриджем і іншими вузами зі світовим ім'ям.

Франція: їдемо навчатись

Французька освіта популярна завдяки сильним математичним факультетам, інженерним спеціальностям і економіці. Швидше за все, математику французи назвуть першою в списку того, що потрібно вивчати в їх країні.

Вища освіта у Франції для іноземних студентів

Прийом іноземних студентів – одна з найстаріших традицій, до збереження якої французи зараз докладають великих зусиль. Кожен десятий студент, що одержує вищу освіту на французькій землі, – іноземець.

Виші Франції - Сорбонна, Страсбурзький університет

Сучасна система французької освіти формувалася протягом останніх двох століть і вважається однією з найбільш передових у світі. Основна її особливість - перевага державних навчальних закладів. І особливе ставлення до їх дипломів: вони, як правило, котируються набагато вище, ніж дипломи приватних шкіл та університетів.
Збереження державної гарантії безкоштовного навчання вело до стрімкого зростання студентів...

Перепустка у французькі виші - DELF і DALF

На відміну від міжнародних сертифікатів з англійської мови їх французькі аналоги не такі численні та мають набагато більш вузьку сферу застосування. Вперше сертифікація з французької мови як іноземної була розпочата Міністерством національної освіти Франції в 1985 р. і з того часу набула широкого поширення. 

Vivat, Франція!

Напевно не знайдеться жодної людини, яка б не хотіла відвідати Францію, відчути шарм цієї країни, поринути в історію її богемного життя. У Франції здавна черпали натхнення творчі люди та романтики, не лише письменники, художники, скульптори, а й, наприклад, кулінари та винороби. Тому недивно, що серед іноземних мов, які вивчаються в різних країнах світу, другою за популярністю після англійської є саме французька.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА

Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму!
]]> Joomla extensions by ZooTemplate.com ]]>