s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Образование в Ирландии

Обучение в Ирландии - получайте образование на ирландском

irlandia

 

Обучение в Ирландии для иностранных студентов: высшее образование, среднее образование, профессиональное образование. Рейтинги ирландских вузов. Стипендии и гранты для иностранных студентов. Стоимость обучения, проживания.

Атестат, який цінується у світі

Привілейовані приватні школи Англії, як правило, закриті для іноземців. Ірландські приватні та державні школи приймають усіх бажаючих. Єдине обмеження: жителі країн Європейського співтовариства навчаються у державних школах (public schools) безкоштовно, а інші іноземці - за гроші. В останніх класах англійських шкіл освіта вузька, сфокусована на вивченні трьох-чотирьох предметів. Ірландський атестат про середню освіту (leaving certificate) передбачає поглиблене вивчення шести дисциплін.

Університети Ірландії

Dublin Institute of Technology (Дублін), Griffith College (Дублін), Portobello College (Дублін), University of Limerick

Ірландія: освіта в країні ще незнайомих друзів

Навчання в Ірландії - це можливість не тільки отримати прекрасну освіту або вивчити англійську, а й познайомитися з дивовижною країною.

Система освіти в Ірландії фактично є аналогом британської моделі. Навчання в Ірландії поділене на три етапи. До 12 років діти вчаться в початковій школі, потім переходять до середньої школи, після закінчення якої в 17-18 років складають випускні іспити. Третій рівень - спеціальна і вища освіта в університетах, інститутах або коледжах.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА

Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму!
]]> Joomla extensions by ZooTemplate.com ]]>