s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Образование в Австралии

Образование в Австралии

Університети Австралії, ціни на навчання

Вищі навчальні заклади Австралії займають високі позиції в загальносвітових рейтингах.

Чому Австралія? А чому б і ні?

Основні причини, що пояснюють популярність Австралії серед туристів і студентів з різних країн світу

Австралія: престижна освіта на маленькому континенті

Австралійські університети займають провідну позицію в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. В основі системи освіти - відома у всьому світі британська модель. Диплом австралійського університету визнається всіма роботодавцями світу. Усі навчальні заклади знаходяться під жорстким контролем Міністерства освіти і дотримуються жорстких державних стандартів освітнього процесу.

ДИПЛОМатична місія до Австралії: навчання на “Зеленому континенті”

Майже півроку тому Ніна переїхала до спекотної і посушливої Австралії з Норвегії - країни на півночі Європи, де 300 днів на рік йде дощ і температура взимку падає до - 30 °С.  На жартівливі запитання нових друзів, чи бува не за сонцем і гарною погодою вона прилетіла сюди, посміхаючись відповідає, що приїхала поступати в магістратуру Університету Бонд. Свій вибір скандинавська красуня пояснює тим, що термін навчання тут коротший, ніж у неї на батьківщині, тому диплом вона  здобуде швидше, ніж вдома, крім того спеціалізацію, яку вона обрала, - “врегулювання правових суперечок” - в Норвегії не викладають.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА

Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму!
]]> Joomla extensions by ZooTemplate.com ]]>