s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Образование в Германии

Образование в Германии

Обучение в Германии - получайте образование на немецком или английском

Постдамский университетУчиться в Германии можно как на немецком, так и английском языке. На определенные специальности можно учиться даже на французском, итальянском или испанском языках.

Образование в Германии бесплатно как для граждан Германии, так и для иностранных студентов. Кроме этого можно получить стипендию на время обучения. Безусловно есть и платные программы - для специфических профессий или же если вы хотите поступить с гарантией.

Диплом немецкого вуза дает возможность не только быть востребованным во всем мире специалистом, но и официально жить и работать в Германии со всеми ее социальными преимуществами!

Приборкай сонце – стань геліотехніком

Геліотехніки - свого роду чарівники. Вони знають, як направити енергію сонця в потрібне русло і перетворити її в електрику. Навчитися цієї перспективної професії можна і в Німеччині.

Медична освіта в Німеччині - питання і відповіді

Медична освіта в Німеччині дуже якісна, що підтверджують як міжнародні рейтинги, так і якість самої медицини і лікування.

10 самых востребованных профессий в Германии

На современном рынке труда в Германии далеко не всем специалистам удается найти достойное применение своим навыкам и способностям в постоянно меняющемся и стремительно развивающемся мире информационных технологий. 

Українська студентка в Німеччині: «Чому мені ніхто не сказав, що буде так важко?»

Українська студентка-піаністка Євгенія Єрмачкова в інтерв'ю DW розповідає, як в Німеччині її навчають успішно "продавати" класичну музику та чому вона поки що не планує повертатись в Україну.

Популярність Німеччини серед українських студентів зростає

Україна залишається в десятці країн, звідки за німецьким дипломом приїздить найбільше молоді.

Тест на знання англійської мови як іноземної

Знання німецької та /або англійської мов (залежно від обраної спеціальності) - одна з головних вимог, що пред'являються німецькими вузами до іноземних абітурієнтів.

Навчання англійською за німецькими стандартами

«English First» - така вимога до студентів зустрічається у більшості європейських університетів. Зростання англомовних програм у країнах Європи - світова тенденція. Найбільшу кількість англомовних програм пропонує Німеччина.

Навчання в Німеччині

Вищі навчальні заклади в Німеччині мають багатовікову історію. Найстарішим німецьким навчальним закладом є університет в Гейдельберзі, який був заснований в 1386 році.

Як школяреві вступити до університету Німеччини

Студентська Колегія, в народі звана просто Штудіенколег (Studienkolleg), чудовий «перевалочний» пункт для всіх іноземців які планують отримати вищу освіту в Німеччині.

Безкоштовна вища освіта в Німеччині - стимул для українських абітурієнтів

З жовтня 2014 року державна вища освіта стала безкоштовною на всій території Німеччини. При чому як для самих німців, так і для іноземців. Тепер українських студентів у ФРН може побільшати.

Обучение на английском по немецким стандартам

English First - такое требование предъявляют все больше немецких вузов. DW выяснила, какие специальности можно изучать в Германии на английском языке.

Языковые сертификаты для поступления в вуз

Вы собираетесь на учебу в Германию, но не знаете, где и как подтвердить знание немецкого языка? Читайте о том, какие сертификаты признаются немецкими вузами и где можно сдать языковой экзамен.

Освіта в Німеччині: традиції + сучасність

Сьогодні Німеччина є одним з лідерів європейської освіти, так як вища освіта, отримана в цій країні приваблива за багатьма параметрами. По-перше, це високий рівень викладання, по-друге, вікові традиції, по-третє, міжнародний авторитет - все це говорить саме за себе.

Вчитися в Німеччині мрія багатьох іноземців.

Німецька система освіти вважається однією з найдосконаліших у світі. Перед випускниками німецьких ВНЗ відкриваються широкі можливості для успішної кар’єри практично в будь-якій країні. Тому вчитися в Німеччині - мрія багатьох іноземців.

Іспит з німецької мови для допуску до навчання у ВНЗ (DSH)

Існує єдиний для всієї Німеччини Рамковий порядок складання DSH. В цих рамках окремі ВНЗ можуть самостійно організувати іспит. Тому постановка завдань у різних ВНЗ є відмінною. Вам варто в будь-якому разі довідатися про це у обраному Вами ВНЗ та попросити надіслати Вам зразки іспитів.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА

Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму!
]]> Joomla extensions by ZooTemplate.com ]]>