s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ Освіта в Німеччині Тест на знання англійської мови як іноземної

Тест на знання англійської мови як іноземної

Журнал «Сучасна освіта» №11, листопад 2015 рік

Знання німецької та /або англійської мов (залежно від обраної спеціальності) - одна з головних вимог, що пред'являються німецькими вузами до іноземних абітурієнтів. Причому просто довідки про відвідування мовних курсів (у Німеччині або у себе на батьківщині) при вступі мало. Вузи ФРН вимагають пред'явити документ, що підтверджує успішне складання мовного іспиту.

Тому, хто збирається вивчати в німецькому вузі англомовну спеціальність, підтверджувати володіння німецькою мовою не треба, зате доведеться складати тест на знання англійської. Найпоширеніший сертифікат, що визнається у вузах Німеччини, - TOEFL (Test of English as a Foreign Language). Також без проблем приймаються дипломи про складання іспитів, розроблених Кембриджським університетом (повністю або частково у співпраці з іншими інститутами): IELTS (International English Language Testing System), CPE (Certificate of Proficiency in English) або CAE (Certificate of Advanced English).

Окремі вузи приймають також сертифікати TOEIC (Test of English for International Communication) і BEC 3 (Business English Certificate). Слід врахувати, що у деяких сертифікатів (як TOEIC або TOEFL) обмежений термін придатності - два роки. Після цього, в разі необхідності підтвердження мовної компетенції, іспит потрібно перескладати. При подачі заявки до німецького ВНЗ слід пред'являти тільки актуальну версію мовного диплома.

 

zarubГоловне питання, яким задається абітурієнт, націлений їхати за знаннями в далекі країни, це вибір країни. Портал «Сучасна освіта в Україні і за кордоном» в розділі «Навчання за кордоном» розповість про існуючі моделі закордонної освіти, про умови вступу, навчання та проживання іноземних студентів, що і де найкраще вивчати.