s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Знакомьтесь: ВУЗ!

Знакомьтесь: ВУЗ!

Національна академія статистики, обліку та аудиту (НАСОА)

Національна академія статистики, обліку та аудиту
Національної академії статистики, обліку та аудиту запрошує на навчання для здобуття якісної європейської освіти за ступенем "МАГІСТР"

 

 

 

Одеська національна академія харчових технологій (ОНАХТ)

Одеська національна академія харчових технологій - логотип
Одеська національна академія харчових технологій - визнаний лідер у наукових дослідженнях і підготовці висококваліфікованих інженерних кадрів для харчової, зернопереробної, нафтопереробної, холодильної галузей, сфери IT-технологій, ресторанно-готельного та туристичного бізнесу.

Факультет менеджменту та маркетингу НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»

Факультет менеджменту та маркетингу НТУУ «КПІ»Факультет здійснює підготовку висококвалiфiкованих фахiвцiв з менеджменту, економiки i підприємництва, якi здатнi приймати обгрунтованi рiшення щодо управлiння персоналом, виробництвом, ринком, зовнiшньоекономiчною дiяльнiстю та спроможнi забезпечити ефективне функцiонування нацiональної економiки.

Біомедична інженерія в НТУУ «КПІ»

 Факультет біомедичної інженерії НТУУ КПІ
Біомедична інженерія (БМІ) – міждисциплінарна галузь освіти, яка вивчає і розробляє технічні та штучні біологічні об’єкти, а також технології їх виробництва, експлуатації, контролю якості і сертифікації для безпечного застосування в будь яких галузях біології і медицині, досліджує їх взаємодію з живими організмами.

Факультет лінгвістики Національного технічного університету України «КПІ»

logoФакультет лінгвістики було засновано у Національному технічному університеті України «КПІ» у 1995 році.

Держаний вищий навчальний заклад «Київський механіко-технологічний коледж»

Київський механіко-технологічний коледж
У структурі навчального закладу діє три відділення: механіко-технологічне, гуманітарно-економічне, заочне. Навчальний заклад має перший рівень акредитації, підготовка фахівців здійснюється за вісьмома спеціальностями освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст

Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ

Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ
Коледж запрошує на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» та «бакалавр».

Університет сучасних знань

logo znannya 11Напрями підготовки (спеціальності) Університету сучасних знань: Правознавство; Фінанси і кредит; Облік і аудит; Філологія (англійська мова та література); Психологія; Менеджмент (менеджмент зовнішньоекономічної діяльності).

Факультет біотехнології і біотехніки НТУУ «КПІ»

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” (НТУУ”КПІ”) – один з найбільших і найвідоміших вищих навчальних закладів Європи, що готує фахівців у відповідності до пріоритетних напрямків розвитку не тільки України, але й розвинених країн світу. В січні 2001 року в НТУУ”КПІ” було створено перший на Україні факультет біотехнології і біотехніки. Київська політехніка виступила фундатором не тільки нового напряму підготовки фахівців, але і нового погляду на сучасні реалії життя.

Впровадження IT-технологій - пріоритети Київського університету права НАН України

Киевский университет права - логотипНині на ринку праці особливе значення мають знання, навички та досвід. Фахівець XXI століття - це людина, яка вільно володіє сучасними інформаційними технологіями, постійно підвищує і вдосконалює свій професійний рівень. Київський університет права НАН України (КУП НАНУ) постійно намагається віднайти шляхи кардинального оновлення організації та змісту надання освітніх послуг у галузі права та міжнародних відносин, впроваджувати новітні та креативні підходи в освітянській діяльності.

Київський міжнародний університет

Київський міжнародний університет  готує  фахівців за спеціальностями:  міжнародні відносини; міжнародне право; міжнародні економічні відносини; країнознавство; міжнародна інформація; зовнішня політика; туризм; правознавство; інтелектуальна власність ...

Вінницький соціально-економічний інститут Університету «Україна»

Вінницький соціально-економічний інститут Університету «Україна»Вінницький соціально-економічний інститут є територіально відокремленим структурним підрозділом вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». Очолює заклад кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України Гамрецький Іван Степанович.

Київський інститут перекладачів

Київський інститут перекладачівСтворення Київського інституту перекладачів було одним із кроків у низці заходів, спрямованих на підвищення якості перекладів в Україні до міжнародних стандартів.  Інститут був першим і залишається єдиним в Україні спеціалізованим вищим навчальним закладом, який готує багатопрофільних перекладачів з 2-3 іноземних мов.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА

Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму!

Представляем вашему вниманию s-osvita.com.ua и Журнал «Сучасна освiта» - помощники в выборе учебного заведения.
   Университеты, академии и институты, техникумы, колледжи и училища , тренинги и семинары , курсы , обучение за рубежом , повышение квалификации или второе высшее образование, аспирантура и магистратура, докторантура, МВА - наблюдайте за рынком образовательных услуг, делайте выводы и стройте планы.
   Поступите в Вуз Киева или Украины. Лучшие институты, университеты и академии Киева и Украины ждут вас. Получите высшее или второе высшее образование в одном из негосударственных или государственных вузов Киева, Украины. Медицинские академии, педагогические университеты, юридические институты, экономические институты, финансовые академии, технические вузы, гуманитарные вузы, социальные вузы приглашают тебя на дни открытых дверей . Найдите свой вуз на s-osvita.com.ua
    Читайте наш всеукраинский рекламно-информационный журнал «Сучасна освiта», который издается с 1997 года. В статьях журнала найдете об образовании почти все: от комментариев к законам и перспективных планах правительства страны - до разбора ситуаций на экзаменах и практических советов преподавателей.

CloseМы рады приветствовать Вас на нашем сайте!
Понравился сайт? Поделитесь сайтом в социальных сетях и этого окна больше не будет.
Share or wait 30 seconds.
]]> Joomla extensions by ZooTemplate.com ]]>