s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Знакомьтесь: ВУЗ! Київський інститут перекладачів


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Київський інститут перекладачів

Київський інститут перекладачівПерекладацька діяльність посідає достойне місце в розвитку виробництва,
високих технологій та міжнародної економічної діяльності, що визначає її статус як безпосередньої складової виробничих сил. Роль, яку відіграє переклад в гуманітарній сфері,  важко переоцінити: він наводить мости між культурами, урядами, народами.

Створення Київського інституту перекладачів було одним із кроків у низці заходів, спрямованих на підвищення якості перекладів в Україні до міжнародних стандартів.  Його започаткування було
інноваційним проектом, який був підтриманий Національною академією наук України (див.: Постанову Президії НАН України №125-Б від 4.04.1997 р.). Інститут був першим і залишається єдиним в Україні спеціалізованим вищим навчальним закладом, який готує багатопрофільних перекладачів з 2-3
іноземних мов.

Студенти і викладачі інституту перекладають для Підготовчої ассамблеї Всесвітнього соціального форуму в м.Мальмо (Швеція)

На фото: Студенти і викладачі інституту перекладають для Підготовчої ассамблеї Всесвітнього соціального форуму в м.Мальмо (Швеція)
Видатну роль в процесі становлення КІП зіграв видатний вчений та організатор науки і  освіти в Україні член – кореспондент НАН України, доктор філологічних наук, професор В.В.Акуленко, автор міжнародно відомого „Словника помилкових друзів перекладача”. Вагому частку викладацького складу КІП складають його учні: доктори філол. наук, професори; кандидати, доценти. Іноземні колеги-носії мов – постійні учасники навчального процесу.

За 15 років свого існування Інститут здійснив 11 випусків бакалаврів, 9 – спеціалістів, 12 випусків  спеціалістів на рівні перепідготовки, 5 випуски магістрів. Його випускники працюють в Адміністрації президента України, міністерствах, парламентських комісіях, Національному банку, ЕКСИМБАНКу, іноземних посольствах, університетах і видавництвах, засобах масової інформації, науково-дослідних інститутах тощо. Це означає, що з Київського інституту перекладачів вийшли у великий світ понад більш тисячі його учнів, які є продуктом «штучної» підготовки і здатні виконувати перекладацькі завдання найвищої складності.

 Фундаментальна підготовка дозволяє нашим студентам двічі за термін навчання проходити перекладацьку практику в провідних державних установах (Національному банку України, Міністерстві економіки України, Міністерстві освіти та науки, Секретаріаті Омбудсмана України), Центральній науковій бібліотеці ім. акад. Вернацького, ЄКСІМБАНКу, біржах, Корпусі волонтерів США, представництві Єврокомісїї, посольствах, іноземних представництвах і фірмах, на телебаченні, в англомовній пресі, що видається в Україні. Саме завдяки такій розгалуженій системі практики, Київський інститут перекладачів спроможний на практиці активно сприяти працевлаштуванню своїх випускників і старшокурсників, а для деяких – створенню власних перекладацьких агенцій. Ректор інституту І.Малиновська на Міжнародній зустрічі з питань політичного розвитку країн світу в Південоафриканській республіці : після перекладу Президента країни"
 На фото: Ректор інституту І.Малиновська на Міжнародній зустрічі з питань політичного розвитку країн світу в Південоафриканській республіці : після перекладу Президента країни"

 Колектив Інституту докладе всіх зусиль, щоб і в подальшому, здійснюючи підготовку молодих
послів між народами,  дотримуватися свого лозунгу « Академічні традиції – міжнародні стандарти».

 Заняття у класі синхронного перекладу 
На фото: Заняття у класі
синхронного перекладу
 Адреса: Трьохсвятительська, 4
Тел./факс: (044) 278-75-73
Тел.: 424-60-01
E-mail: kiti@cyfra.net
Web-сторінка: kip.kiev.ua
 

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Представляем вашему вниманию s-osvita.com.ua и Журнал «Сучасна освiта» - помощники в выборе учебного заведения.
   Университеты, академии и институты, техникумы, колледжи и училища , тренинги и семинары , курсы , обучение за рубежом , повышение квалификации или второе высшее образование, аспирантура и магистратура, докторантура, МВА - наблюдайте за рынком образовательных услуг, делайте выводы и стройте планы.
   Поступите в Вуз Киева или Украины. Лучшие институты, университеты и академии Киева и Украины ждут вас. Получите высшее или второе высшее образование в одном из негосударственных или государственных вузов Киева, Украины. Медицинские академии, педагогические университеты, юридические институты, экономические институты, финансовые академии, технические вузы, гуманитарные вузы, социальные вузы приглашают тебя на дни открытых дверей . Найдите свой вуз на s-osvita.com.ua
    Читайте наш всеукраинский рекламно-информационный журнал «Сучасна освiта», который издается с 1997 года. В статьях журнала найдете об образовании почти все: от комментариев к законам и перспективных планах правительства страны - до разбора ситуаций на экзаменах и практических советов преподавателей.