s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Знакомьтесь: ВУЗ! Біомедична інженерія в НТУУ «КПІ»


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Біомедична інженерія в НТУУ «КПІ»

ФАКУЛЬТЕТ БІОМЕДИЧНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ НТУУ КПІ

Національний технічний університет України
«Київський Політехнічний Інститут»

 

ФАКУЛЬТЕТ БІОМЕДИЧНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ

Ліцензія МОНУ АЕ №527265 від 9.09.2014р
ФАКУЛЬТЕТ БІОМЕДИЧНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ НТУУ КПІ

Адреса: 03056, Київ-56, вул. Янгеля, 16/2, 5 поверх                    Тел.: (+38 044) 406-85-74, 454-96-84, 454-96-83

E-mail: mmif@kpi.ua                                                                                 http://fbmi.kpi.ua

 Біомедична інженерія (БМІ) – міждисциплінарна галузь освіти, яка вивчає і розробляє технічні та штучні біологічні об’єкти, а також технології їх виробництва, експлуатації, контролю якості і сертифікації для безпечного застосування в будь яких галузях біології і медицині, досліджує їх взаємодію з живими організмами.           

БМІ виникла на перетині точних та медико-біологічних наук як офіційна навчальна дисципліна на початку 1950-х, хоча взаємопроникнення інженерних знань і точних наук в біологію і медицину розпочалось значно раніше.

В розвинених країнах проблемами інженерно-технічної складової охорони здоров’я опікується біомедична інженерія, яка з 2000 р. визнана Радою Європи стратегічним напрямком економічного і соціального розвитку ЄС. В Україні у 2004 р. з ініціативи НТУУ «КПІ» і Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова НАМН розпочата комплексна програма розвитку інженерної складової охорони здоров’я. Це пов’язано, також, із постійними темпами зростання потреби у біомедичних інженерах в країнах, які щойно приєднались до ЄС чи планують увійти до нього найближчим часом. Ринок праці в цій галузі зростає інтенсивними темпами, випереджаючи всі інші професії.

З 2015 по 2030 рр. біомедична інженерія, біокібернетика, медичні біотехнології, нанобіотехнології, біоматеріалознавство є найбільш іноваціними складовими наук про життя, які визначають розвиток сучасної цивілізації. Саме біомедична інженерія визначає технологічну дистанцію між Україною і ЄС в науках про життя і в охороні здоров’я. Її розвиток є запорукою економічного прогресу Держави.

Постанови Кабінету Міністрів України (від 13.12.2006 р. за № 1719 і 27.08.2010 р. за № 787) визначили «біомедичну інженерію» як напрям підготовки бакалаврів, а також магістрів за спеціальностями: (8.05140201) «Біомедична інженерія», (8.05140202) «Біотехніка та біосумісні матеріали», (8.05140203) «Інформаційні технології в біомедицині». Організовані кафедри в 7 ВНЗ України (Київ, Харків, Херсон, Тернопіль, Вінниця, Маріуполь).

Факультет біомедичної інженерії (ФБМІ) – один із наймолодших та перспективних факультетів НТУУ «КПІ» . До складу Факультет біомедичної інженерії НТУУ КПІфакультету входить 6 кафедр: кафедра біомедичної кібернетики, кафедра біомедичної інженерії, кафедра біобезпеки і відновної біоінженерії, кафедра фізичної реабілітації, кафедра фізичного виховання, кафедра спортивного вдосконалення.

Основною концепцією ФБМІ є те, що навчальні дисципліни поєднують інженерну, інформаційну та медико-біологічну складові. На ФБМІ, крім звичних і загальноприйнятих у технічному університеті дисциплін, студентам пропонують опанувати медичну термінологію, математичне моделювання фізіологічних систем, медичну і біологічну інформатику та кібернетику, медичне приладобудування, біоматеріалознавство, медичну фізику, розробку штучних біологічних об‘єктів та багато іншого.

НТУУ «КПІ» є учасником проекту «ТЕМПУС 2013-2016», який передбачає міжнародне визнання вітчизняного диплома магістра біомедичної інженерії. Широке міжнародне співробітництво факультету надає змогу проходити стажування магістрів і аспірантів за кордоном, працювати в наукових колективах кращих медико-інженерних факультетів Європи і Азії.

Спільним рішенням президій НАН та НАМН України на базі Інституту ім. М.Амосова і НТУУ «КПІ» створений науково-навчальний Центр серцево-судинної інженерії.

Всі випускники факультету мають робочі місця за фахом, попит на них щороку зростає.

 Факультет біомедичної інженерії НТУУ КПІ

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Представляем вашему вниманию s-osvita.com.ua и Журнал «Сучасна освiта» - помощники в выборе учебного заведения.
   Университеты, академии и институты, техникумы, колледжи и училища , тренинги и семинары , курсы , обучение за рубежом , повышение квалификации или второе высшее образование, аспирантура и магистратура, докторантура, МВА - наблюдайте за рынком образовательных услуг, делайте выводы и стройте планы.
   Поступите в Вуз Киева или Украины. Лучшие институты, университеты и академии Киева и Украины ждут вас. Получите высшее или второе высшее образование в одном из негосударственных или государственных вузов Киева, Украины. Медицинские академии, педагогические университеты, юридические институты, экономические институты, финансовые академии, технические вузы, гуманитарные вузы, социальные вузы приглашают тебя на дни открытых дверей . Найдите свой вуз на s-osvita.com.ua
    Читайте наш всеукраинский рекламно-информационный журнал «Сучасна освiта», который издается с 1997 года. В статьях журнала найдете об образовании почти все: от комментариев к законам и перспективных планах правительства страны - до разбора ситуаций на экзаменах и практических советов преподавателей.