s-osvita.com.ua ЖУРНАЛ «СУЧАСНА ОСВІТА» Статьи из журнала Высшее образование

Высшая школа

Що краще - магістратура чи друга вища освіта?

Сьогодні у провідних українських вузах є дуже цікаві програми з магістратури з досить вузькою спеціалізацією, де сконцентрований досвід викладачів університетів з багатьох галузей знань.

Подробнее...

Готуємося до вступу: курси, книжка або репетитор

Курси, репетитори, шкільні вчителі? Ми розглянули всі варіанти і зважили плюси і мінуси кожного.

Подробнее...

Підсумки вступної кампанії - 2017

Оновлена процедура вступу до українських вишів - недосконала і потребує "шліфування", але в жодному разі не повернення до старої.

Подробнее...

Как прошла вступительная кампания-2017 для крымчан

В этом году 35 украинских вузов предлагали льготные условия для крымских абитуриентов. Чтобы получить бюджетное место, достаточно было сдать три вступительных экзамена.

Подробнее...

25 та 26 липня усі вступники, які не змогли подати електроні заяви, можуть подавати заяви до вишів у паперовій формі

25 та 26 липня усі вступники, які не змогли подати електроні заяви, можуть подавати паперові заяви до вишів – незалежно від наявності зареєстрованого особистого електронного кабінету. Подані паперові заяви будуть опрацьовані приймальними комісіями і внесені в ЄДЕБО. Таке рішення було ухвалено під час наради Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з представниками приймальних комісій ВНЗ, де обговорювалися ключові проблеми роботи навчальних закладів під час вступної кампанії.

Подробнее...

Особливості вступу на магістратуру за спеціальністю «Право»

Для вступників, які складають цього року ЗНО на магістратуру за спеціальністю «Право», але до цього здобули вищу освіту за іншою спеціальністю, додаткові вступні випробування у ВНЗ не будуть складовою конкурсного бала. Вони матимуть лише кваліфікаційний характер – допущений чи недопущений вступник до конкурсного відбору.

Подробнее...

Внесено зміни до Умов прийому на навчання до ВНЗ

МОН України інформує, що наказом Міністерства освіти і науки України від 30 червня 2017 року № 945, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 03 липня 2017 року за № 813/30681 було затверджено Зміни до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році.

Подробнее...

Для осіб з інвалідністю передбачено 3 основні траєкторії вступу до вишів

Умовами прийому на навчання до вищих навчальних закладів у 2017 році передбачені 3 основних траєкторії вступу на навчання для осіб з інвалідністю. Про це розповів директор департаменту вищої освіти Олег Шаров.

Подробнее...

Вступна кампанія-2017: що потрібно знати абітурієнтам

Українські абітурієнти зможуть подати всього дев'ять заяв на чотири спеціальності. Прийому на спеціаліста не буде. За правилами вступної кампанії-2017 на бюджетні місця будуть збережені квоти для пільговиків і абітурієнтів з тимчасово окупованих територій України.

Подробнее...

Мінімальний прохідний бал для вступу на медичні спеціальності - 150 балів з кожного сертифікату ЗНО

Міністерство охорони здоров'я України спільно з Міністерством освіти та науки України визначили мінімальний прохідний бал на медичні спеціальності на рівні, не нижче 150 балів з кожного сертифікату ЗНО. Відповідні зміни буде внесено до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2017 році.

Подробнее...

«Я б в фермери пішов, хай мене навчать»! - ТОП кращих аграрних вузів України

Зовсім скоро в країні стартує вступна кампанія до вищих навчальних закладів, яка перетворить тисячі випускників шкіл і ліцеїв в абітурієнтів. Звертаємо увагу, що найближчим часом саме аграрна галузь залишатиметься однією з провідних в країні.

Подробнее...

Умови вступу до внз - 2017 рік

На сайті Міністерства освіти і науки України оприлюднено наказ Міністерства освіти  і науки України від 13 жовтня 2016 року №1236 "Про затвердження Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році"

Подробнее...

Умови вступу до внз - 2018 рік

На сайті Міністерства освіти і науки України оприлюднено для громадського обговорення проект Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2018 році. Документ після його затвердження стане обов’язковими для вищих навчальних закладів незалежно від форм власності та підпорядкування, окрім вищих військових навчальних закладів.

Подробнее...

Есть ли наука в Украине?

Недавно состоялось мероприятие, организованное Clarivate Analytics – бывшим подразделением Thomson Reuters – «Лідер науки України 2016. Web of Science award».

Подробнее...

Як вступатимуть до ВНЗ у 2017 році

Про особливості Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2017 році розповідає директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Шаров.

Подробнее...

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА

Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму!
]]> Joomla extensions by ZooTemplate.com ]]>