s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Образование в Польше

Образование в Польше

Новый рейтинг лучших вузов в 2014 году

Популярное научное издательство "Perspektywy" опубликовало новый рейтинг лучших польских высших учебных заведений в 2014 году.

Польська освіта - це європейська якість, доступні ціни та сусідство з Україною

Все частіше студенти з України обирають польські ВНЗ, і в цьому немає нічого дивного. Вступити до університетів Польщі досить легко, а вартість навчання на порядок нижча ніж у тих же США, Канаді чи Англії. І не будемо забувати, що польська мова має спільні корені з українською, тому вчити її не так складно, як здається.

Как можно финансировать свое обучение в Польше

 Польское правительство предоставляет стипендии студентам и учащимся на основании двусторонних соглашений.

Рейтинг ВУЗов Польши 2013

Рейтинг ВУЗов Польши 2013 согласно  изданию Perspektyw i Rzeczpospolitej*

Стань студентом польского вуза еще в 2013 году

Внимание! Началась регистрация студентов на обучение 1 степени BA. Обучение начинается в ноябре 2013 года.

Учиться в Польше и получить британский диплом

Высшая Школа Управления / Polish Open University - один из первых бизнес- вузов в Польше (год основания 1991). Свыше 10 000 выпускников, наиболее инновационная школа в Польше: учебные методы, инструменты, программы, система контроля качества, система оценивания, аккредитация Польской Аккредитационной Комиссии и Oxford Brookes University, ...

Європейська освіта без посередників!

Корпорація «Українсько-польський центр академічних обмінів» розпочала свою діяльність на території України та Польщі у 2010 році за ініціативи Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту (згідно Декларації про співробітництво №45 від 14.06.2010). Мета діяльності Корпорації - інформування широких верств населення щодо освітніх програм у Польщі, адаптованих до українського законодавства та нормативів, а також сучасних вимог ринку праці; забезпечення вільного доступу української молоді України до цих програм на пільгових умовах.

Освіта в Польщі - для українських абітурієнтів

Про що ми думаємо перш за все, коли чуємо про освіту закордоном? Зізнаймося: більшість абітурієнтів та їхніх батьків переконані, що освіта в одній з європейських держав - це недосяжна мрія. “Навчатися закордоном - це перспективно, цікаво, доцільно з точки зору кар’єри, але, мабуть, дуже дорого та складно”, - говорить нам голос суспільної думки. Проте саме час позбутися впливу стереотипів, особливо якщо вони хибні! Потрапити на навчання до Польщі - не тільки цікаво й перспективно, але й досить легко.

Українсько-польський центр академічних обмінів

Ніхто не буде сперечатися з тим, що здобуття якісної освіти - гарантія життєвого успіху. Інша річ, що для більшості студентів найпрестижніші українські університети як були, так і залишаються практично недосяжними. І все ж вихід є. Цей вихід полягає в тому, що не варто замикатися на звичному і добре відомому. Є інші країни і, як виявляється, досить доступні. Доступною і класично якісною є і вища освіта, що там надається. Найреальніше її здобути в Польщі - нашій західній сусідці.   

Корисні посилання

сайт Міністерства національної освіти, сайт Міністерства науки та вищої освіти; Довідник Клієнта – нострифікація шкільних свідоцтв і свідоцтв зрілості, отриманих за кордоном; список кураторій освіти; Бюро визнавання освіти і міжнародного обміну

Юридичні акти

Правила, що стосуються навчання іноземців у Польщі визначені у нижчезгаданих юридичних актах:

Перевод статьи закона о высшем образовании в Польше для иностранцев

Автопереводчик:
РАСПОРЯЖЕНИЕ МИНИСТРА НАУКИ И ШКОЛЫ WYŻSZEGO1)
из дня 12 октября 2006 г. в деле принятия и совершения через иностранцев учений и учёб и их участия в научных исследованиях и развивающихся работах (Dz. U. из дня 19 октября 2006 г.)

Розчарований ВНЗ у якому навчаєшся? Переводься до Варшави!


Часто буває так, що навчаючись вже деякий час у навчальному закладі, обраному серед різноманіття освітніх пропозицій, що існують тепер в Україні, ми починаємо усвідомлювати, що вибір закладу або ж освітнього напрямку був не зовсім вдалий. Що  робити в такому випадку? Не позбавляти ж себе перспективи отримання вищої освіти? Звичайно ж  ні. Можна перевестись до іншого ВНЗ, наприклад у Варшаві

Вища освіта?... Вища освіта... Вища освіта в Познані (Польща)!

  Логотип                                          Кількість українців, що здобувають вищу світу за кордоном, невпинно зростає. I це не дивно. Можливість пізнати іншу культуру, вивчити мови, випробувати свою самостійність становлять суттєвий бонус до омріяного західного диплому.

    I якщо колись таке навчання коштувало астрономічно дорого i було доступне лише еліті, то сьогодні серед величезної кількості пропозицій кожен зможе обрати для себе відповідний ВНЗ.

    Для тих, хто прагне отримати хорошу освіту за кордоном за доступними цінами, пропозиція Вищої Школи Торгівлі та Послуг в Познані є справжньою знахідкою.

Навчаємось у Польщі

Польща - найбільша країна серед нових членів Европейського Союзу. Це країна молодих: половина її громадян - люди віком до 35 років. А з 38 мільйонів жителів Польщі 2 мільйони становлять студенти.
У польської вищої освіти - найдинамічніші показники росту в Європі. Кількість освітніх установ зросла в чотири рази, а кількість студентів збільшилась уп 'ятеро!

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА

Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму!
]]> Joomla extensions by ZooTemplate.com ]]>