s-osvita.com.ua ЖУРНАЛ «СУЧАСНА ОСВІТА» Статьи из журнала Знакомьтесь - профессия!

Знакомьтесь - профессия !

Трохи про професії сфери обслуговування

Тут потрібні: фахівець зі зв'язків з громадськістю, менеджер по туризму, адміністратор, менеджер з продажу, спеціаліст з туристичних послуг, бренд-менеджер, метрдотель, аніматор, масажист, модельєр, косметолог, вихователь, фахівець по домашньому і комунальному господарству і багато інших.

Подробнее...

Як стати українським детективом

Усі ми виросли на детективних історіях. Люди старшого покоління зачитувалися Агатою Крісті, Шерлоком Холмсом та повістями про міліціонерів.

Подробнее...

Лікарі майбутнього: як зміниться медицина за 10 років

Високий конкурс в медичні вузи давно став звичним, але останнім часом інтерес абітурієнтів до спеціальності лікаря виріс особливо сильно.

Подробнее...

Нанотехнології сьогодні і завтра

За популярністю з нанотехнологіями сьогодні, напевно, не зрівняється жодна інша сфера знань. Спеціаліст по "нано" в наші дні - як фізик-ядерник в 1940-му або космонавт в 1960-тих: це модно, престижно і дуже перспективно.

Подробнее...

Спеціаліст з альтернативної енергетики – професія майбутнього

Причини очевидні: традиційні види енергії (газ, нафта, вугілля) стрімко скорочуються, і як наслідок підвищується попит на фахівців, здатних запропонувати альтернативу.

Подробнее...

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА

Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму!
]]> Joomla extensions by ZooTemplate.com ]]>