s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Образование в США

Образование в США

Кращі ВНЗ США: університети Ліги Плюща

Ліга Плюща (Ivy League) - асоціація восьми найстаріших університетів Америки: Гарварда (Harvard), Прінстона (Princeton), Єля (Yale), Брауна (Brown), Колумбії (Columbia), Корнелла (Cornell), Дартмута (Dartmouth) і Пенсільванії ( Pennsylvania).

Undergraduate Exchange Program

Інститут відкритого суспільстваІнститут  Відкритого Суспільства  та мережа інформаційно-консультаційних центрів «Освіта» оголошують початок Undergraduate Exchange Program  - конкурсної програми обміну студентами другого курсу ВНЗ для безкоштовного навчання в американських університетах протягом одного року.

Відкрийте для себе Америку! Вища освіта в США

Країна великих можливостей, де збуваються мрії і в одну мить можна стати багатим і знаменитим - таке реноме давно закріпилося за Сполученими Штатами Америки. Це повсякчас приваблює сюди мільйони людей. Хтось їде до США за кращим життя, хтось прагне слави, хтось - швидких грошей. Але розумніше і далекоглядніше їхати сюди за капіталом, який неможливо розтратити, а можна лише примножити - за освітою.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА

Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму!
]]> Joomla extensions by ZooTemplate.com ]]>