s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Образование в США Undergraduate Exchange Program


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Undergraduate Exchange Program

Інститут відкритого суспільства  Інститут  Відкритого Суспільства  та мережа інформаційно- консультаційних центрів «Освіта» оголошують початок Undergraduate Exchange Program  - конкурсної програми обміну студентами другого курсу ВНЗ для безкоштовного навчання в американських університетах протягом одного року за такими спеціальностями:

Американські  студії, історія мистецтва, класичні студії , культурна  антропологія, економіка, мистецтво (дизайн, театральні студії, хореографія, живопис), соціологія, гендерні студії, історія, міжнародні відносини, журналістика, юридичні науки, література та мови, філософія, політологія.

Для участі у  програмі необхідно бути громадянином України та студентом  другого року навчання в університетах Миколаївської, Одеської, та Херсонської областей за спеціальностями, зазначеними вище, та добре володіти англійською мовою.
Участь  у конкурсі безкоштовна. Переможці забезпечуються коштами на  навчання протягом 1 року в  США, проїзд, проживання в гуртожитках, медичне страхування, а також щомісячною стипендією.

Останній термін  подання  документів до Центрів “Освіта”: 1 грудня 2011 року, 18.00

Детальніше з умовами програми можна ознайомитися на веб-сайті Інституту Відкритого Суспільства  http://www.soros.org/initiatives/scholarship/focus_areas/undergraduate_exchange .

Консультації  та анкети ви можете отримати за адресою в Одесі:
вул.Дворянська, 2, кім.78, Відділ аспірантури ОНУ,
ел.пошта: osvitaod@ukr.net
тел.(048)723 8409; 098 069 8470

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!