s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ Освіта в США Undergraduate Exchange Program

Undergraduate Exchange Program

Інститут відкритого суспільства  Інститут  Відкритого Суспільства  та мережа інформаційно- консультаційних центрів «Освіта» оголошують початок Undergraduate Exchange Program  - конкурсної програми обміну студентами другого курсу ВНЗ для безкоштовного навчання в американських університетах протягом одного року за такими спеціальностями:

Американські  студії, історія мистецтва, класичні студії , культурна  антропологія, економіка, мистецтво (дизайн, театральні студії, хореографія, живопис), соціологія, гендерні студії, історія, міжнародні відносини, журналістика, юридичні науки, література та мови, філософія, політологія.

Для участі у  програмі необхідно бути громадянином України та студентом  другого року навчання в університетах Миколаївської, Одеської, та Херсонської областей за спеціальностями, зазначеними вище, та добре володіти англійською мовою.
Участь  у конкурсі безкоштовна. Переможці забезпечуються коштами на  навчання протягом 1 року в  США, проїзд, проживання в гуртожитках, медичне страхування, а також щомісячною стипендією.

Останній термін  подання  документів до Центрів “Освіта”: 1 грудня 2011 року, 18.00

Детальніше з умовами програми можна ознайомитися на веб-сайті Інституту Відкритого Суспільства  http://www.soros.org/initiatives/scholarship/focus_areas/undergraduate_exchange .

Консультації  та анкети ви можете отримати за адресою в Одесі:
вул.Дворянська, 2, кім.78, Відділ аспірантури ОНУ,
ел.пошта: osvitaod@ukr.net
тел.(048)723 8409; 098 069 8470

zarubГоловне питання, яким задається абітурієнт, націлений їхати за знаннями в далекі країни, це вибір країни. Портал «Сучасна освіта в Україні і за кордоном» в розділі «Навчання за кордоном» розповість про існуючі моделі закордонної освіти, про умови вступу, навчання та проживання іноземних студентів, що і де найкраще вивчати.