s-osvita.com.ua ЖУРНАЛ «СУЧАСНА ОСВІТА» Статьи из журнала Изучаем иностранный язык

Изучаем иностранные языки

12 ресурсів для підготовки до TOEFL

Потрібно здати TOEFL? Звичайно, можна піти на спеціальні курси, але якщо у вас достатньо самодисципліни та мотивації, ви можете підготуватися до іспиту самостійно, адже в Інтернеті є безліч ресурсів з корисною інформацією на цю тему. Поради, завдання, пробні тести і навіть живе спілкування з іншими студентами.

Подробнее...

Вивчення іноземної мови - діловий підхід

Кількість курсів, пропонованих на сьогоднішній день закордонними школами мови, інтенсивно зростає. З кількісним зростанням активно розвивається і змістовна сторона освітніх програм. Індивідуальні курси та інтенсивні програми, “повне занурення” і поєднання занять з відпочинком, спортом і творчістю, курси професійної лексики та курси, що цілеспрямовано наближають вашу мову до мови носія, - вибір по-справжньому великий.
Не менш різноманітна географія навчальних закладів, що надають такого роду освітні послуги. Англійську мову можна вивчати у Великобританії, США, Канаді та поєднувати її з вивченням інших мов у міжнародних центрах Бельгії, Німеччини, Іспанії. Для того щоб виділити з довгого списку найбільш підходящу школу слід зробити дві речі.
По-перше, чітко поставити перед собою цілі і завдання, відповісти на питання: “Для чого на даний момент мені потрібна іноземна мова?”. По-друге, дізнатися, якими принципами керується та чи інша школа, які методи використовують викладачі. Знання цих апріорних посилок дозволяє не помилитися при виборі освітньої програми та отримати максимальне задоволення від витраченого на навчання часу.
Як правило, виділяють декілька найбільш популярних підходів до викладання іноземної мови.

Подробнее...

IELTS, TOEFL, GRE і GMAT: 3 головні техніки читання

Для успішного складання будь-якого стандартизованого тесту, необхідно навчитися правильно розподіляти час і володіти деякими навичками, стратегіями і техніками виконання завдань. У цьому матеріалі будуть розглянуті 3 універсальні техніки, необхідні для максимально ефективного виконання завдань з читання будь-якого академічного тесту, на прикладі тесту з англійської мови IELTS.

Подробнее...

TOEFL (Test of English as a Foreign Language)

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) - американская система тестов для подтверждения уровня владения английским языком, признанная во многих странах мира. TOEFL был создан и курируется американской компанией под названием Educational Testing Service (ETS) - негосударственной некоммерческой организацией, находящейся в городе Принстон, штат Нью-Джерси.

Подробнее...

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА

Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму!
]]> Joomla extensions by ZooTemplate.com ]]>