s-osvita.com.ua ЖУРНАЛ «СУЧАСНА ОСВІТА» Статьи из журнала Изучаем иностранный язык 12 ресурсів для підготовки до TOEFL


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

12 ресурсів для підготовки до TOEFL

Журнал «Сучасна освіта» №9-10, 2014 рік

Потрібно здати TOEFL? Звичайно, можна піти на спеціальні курси, але якщо у вас достатньо самодисципліни та мотивації, ви можете підготуватися до іспиту самостійно, адже в Інтернеті є безліч ресурсів з корисною інформацією на цю тему. Поради, завдання, пробні тести і навіть живе спілкування з іншими студентами.

Що таке TOEFL

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) - це стандартизований тест на знання англійської мови як іноземної, який вам доведеться здавати, якщо ви хочете навчатися в закордонному вузі англійською мовою (популярний в США, Канаді, а також Європі та Азії). Сьогодні найбільшою перевагою в багатьох вузах користується інтернет-версія іспиту (TOEFL iBT), до якого готувалася і я.

Іспит складається з чотирьох частин: Reading, Listening, Writing і Speaking. До кожної з них потрібно готуватися окремо.

«Чи потрібно готуватися до іспиту, якщо я вільно розмовляю англійською?» Такого роду питання я час від часу чую від знайомих. І моя відповідь завжди «так».

TOEFL не можна порівняти ні з одним іспитом з англійської, який ми здавали в школі, університеті чи на курсах. У нього своя структура, специфічна логіка і завдання. Крім того, окрему увагу слід приділити і словниковому запасу, так як завдання іспиту включають тексти на теми з різних сфер, наприклад історії, біології, географії тощо.  
Саме тому ваш результат більше всього залежить не від загального знання англійської (хоча у вас повинен бути хороший рівень), а від того, наскільки добре ви підготувалися  до цього іспиту.
Кілька років тому, коли я готувалася до здачі TOEFL, мені стали в нагоді не тільки підручники, але і різні онлайн-ресурси, де можна було знайти багато корисної інформації і додаткові завдання для практики. Сподіваюся, що цей список буде корисний і вам.

Безкоштовні ресурси для самостійної підготовки

1. GoodluckTOEFL (http://www.goodlucktoefl.com) - на цьому ресурсі ви знайдете всю необхідну інформацію про іспит, починаючи з організаційних питань і закінчуючи структурою і особливостями кожної з чотирьох частин TOEFL.
2. Learn4Good (http://www.learn4good.com/languages/spec_english_toefl.htm) - справжнє джерело безкоштовних практичних завдань для самостійної підготовки. На сайті зібрані як базові поради, так і вправи по структурі іспиту і словниковому запасі.
3. NoteFull (https://www.notefull.com/index.php) - відмінний ресурс з відеоуроками для підготовки до TOEFL. За деякі з них потрібно платити гроші, але на сайті також є і безкоштовні уроки. Крім того, ви можете отримати рекомендації та поради від викладача.
4. Exam English (http://www.examenglish.com/TOEFL) - безкоштовні практичні уроки для підготовки до різних іспитів з англійської мови, включаючи TOEFL. Практичні вправи для кожної з чотирьох частин іспиту.
5. TestPrepPractice (http://www.testpreppractice.net/TOEFL/Free-Online-TOEFL-Practice-Tests.aspx) - корисний збірник інтерактивних завдань на час.
6. i-Courses (http://i-courses.org/toefl-ibt-test/free-sample-test) - ще один інструмент для того, щоб попрактикуватися в завданнях на час. Приклади тестів по чотирьох частинах іспиту, є безкоштовна частина.
7. Toeflgoanywhere (http://toeflgoanywhere.org/toefl-practice) - завдання, кросворди, головоломки, відеоуроки від творців TOEFL. Крім того, у ресурсу є своє співтовариство, де можна знайти партнерів для спільної підготовки і спілкування.
8. Metacafe (http://www.metacafe.com/tags/toefl_ibt_speaking) - відеоуроки для підготовки до частин іспиту Speaking і Writing.
9. TestMagic (http://testmagic.com/toefl-resources) - безліч різних тестів, які можна пройти онлайн, плюс форум і корисні матеріали для підготовки.
10. Stuff (http://stuff.co.uk/toefl.htm) - на цьому сайті ви можете пройти двадцятихвилинний тест і отримати детальний аналіз своїх відповідей від викладача.
11. Engvid (http://www.engvid.com) - це величезний ресурс з відеоуроками з англійської мови, в тому числі є розділ для підготовки до TOEFL.
12. Real ESL (http://realesl.com) - хороший відеоблог вчительки англійської мови з Лос- Анджелеса, присвячений підготовці до TOEFL.

Зовсім не обов'язково використовувати всі перераховані сайти, але деякі з них можуть стати хорошим доповненням до вашої підготовці, як це було у мене.


За матеріалами Ольги Кожар, www.lifehacker.ru

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!