s-osvita.com.ua ЖУРНАЛ «СУЧАСНА ОСВІТА» Статьи из журнала Гость номера

Гость номера

Майбутнє науки - в руках молоді

Років п'ять тому була у мене думка вступати до аспірантури. Певний час жила вона у мене в голові та згодом була забута. Аж раптом знов прокинулася. От і вирішив я дізнатися, чи багато в Україні науковців - моїх однолітків.

Подробнее...

«Голос країни», Кирило Туриченко: «Музика - це те, чим я живу...»

Смаглявий кароокий брюнет із відмінним почуттям гумору. Словом, одесит. Яскрава зовнішність не вимагає від Кирила якось особливо епатувати поведінкою, чим він, на щастя, й не зловживає. Тому коли налаштовуєшся на задиристі вибрики та круті “закидони”, Кирило несподівано дивує поміркованістю та розважливістю, не властивою для його віку та типажу “модного красунчика”. Можливо, саме тому свого часу Туриченко відмовився стати другим “Smash”, коли з групи пішов Сергій Лазарєв.

Подробнее...

Антоніна Матвієнко: «У мене є великий приклад - МАМА!»

Прізвище Матвієнко давно стало синонімом української пісні. “Квітка-душа” неодмінно розпускається від мелодійного голосу Ніни Митрофанівни. А у  2011 році “сіла птаха” народної любові та визнання на плече іншої Матвієнко - Антоніни.  

Подробнее...

Маша Собко: «Меня к завучу водили - напугать, чтоб форму носила!»

Эта выразительная брюнетка с проникновенным голосом засияла на телеэкранах в 2006 году в проекте “Шанс”. Преданные телезрители помнят те мурашки по коже от чистейшего исполнения “в ноль” песни Тины Кароль “Ноченька” в студии “Шанса”. Дмитрий Климашенко и Наташа Могилевская, наставники Маши по проекту, даже побаивались давать юной певице без “серьезного” музыкального образования песни украинских исполнителей, чтобы не “дисквалифицировать” половину отечественного шоу-бизнеса.

Подробнее...

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА

Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!