s-osvita.com.ua ЖУРНАЛ «СУЧАСНА ОСВІТА» Статьи из журнала Гость номера «Голос країни», Кирило Туриченко: «Музика - це те, чим я живу...»


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

«Голос країни», Кирило Туриченко: «Музика - це те, чим я живу...»

Журнал «Сучасна освіта» №4(87) 2012

Смаглявий кароокий брюнет із відмінним почуттям гумору. Словом, одесит. Яскрава зовнішність не вимагає від Кирила якось особливо епатувати поведінкою, чим він, на щастя, й не зловживає. Тому коли налаштовуєшся на задиристі вибрики та круті “закидони”, Кирило несподівано дивує поміркованістю та розважливістю, не властивою для його віку та типажу “модного красунчика”. Можливо, саме тому свого часу Туриченко відмовився стати другим “Smash”, коли з групи пішов Сергій Лазарєв.
Тяжко з першого погляду вгледіти в Кирилові “зірку”. Рафіновано-інтелігентний юнак із запальним поглядом. Зважаючи на скромність поведінки, відразу й не скажеш, що за цим юним виконавцем вже чималий шлейф нагород та досягнень. Проте біографічна довідка вражає: участь в популярному телевізійному конкурсі “Ранкова зірка”,  всеукраїнський фестиваль “Чорноморські ігри” (І премія),  “Таврійські ігри”, “Народний артист”, “Нова хвиля”,  відбірковий тур “Євробачення-2006” (ІІ місце). Це побіжний перелік, якщо не враховувати ролі в мюзиклах, театральних постановках,  участь в телевізійних шоу на кшталт “Останні герой” (ICTV, 2011) та номінації на зразок “Відкриття року” (премія “Людина року”, 2004). Наразі глядацька аудиторія телеканалу “1+1” вболіває за Кирила в проекті “Голос країни. Нова історія”. Виловивши “зірку” з прямого ефіру на “Сніданку з 1+1”, вдалося розпитати про “насущне”.  

- Кириле, з огляду на Вашу біографію,  півжиття Ви на сцені (в п’ятирічному віці став учасником дитячої музичної шоу-групи “Зоряна година” - прим. авт.). Музика - це все Ваше життя? Були спроби займатися чимось іншим?
- Ви праві, сцена, музика - це те, чим я живу, те, що мені подобається і я ніколи не хотів займатися чимось іншим.

- Вибір діяльності на музичних теренах був зроблений свідомо? Чи батьки “порадили”? А, може, все-таки Його Величність Випадок?
- Я вчинив, як відчував. Але знаєте, здебільшого це просто випадок: виявитися в потрібному місці в слушну мить.

- Траплялися миті в музичній кар’єрі, коли насідали думки, що “годі, к бісу, ці співанки-танцюльки”? Що надихає рухатися далі?
- Було чимало моментів, коли мені здавалося, що я вперся в непробивну стіну, але перешкоди для того й існують, щоб їх долати.

- Пісні чи композиції яких виконавців Ви здебільшого слухаєте?
- Я намагаюся слухати побільше різної та цікавої музики, слухати, що в моді та на слуху. Проте ніколи не зраджую класиці!

- Неймовірно, але Вам вдається якимось незбагненним чином поєднувати і естраду, і театр, при чому доволі таки успішно. Часто доводиться жертвувати чимось одним заради іншого? І частіше вибір на користь естради чи все-таки театральних підмостків?
- Я люблю театр і ніколи не хотів йти з нього. Це справжня творчість і мені складно уявити себе без нього. Я завжди із радістю приїжджаю на свої спектаклі. Люблю театр Музичної комедії
ім. М. Водяного і глядачів, котрі вже який рік поспіль приходять дивитися наші постановки. Я не хотів вибирати між театром та естрадою, і намагаюся працювати так, щоб все йшло паралельно. 

- Ромео, Петруччіо, привид сера Сімона, сучасний романтик Мітя... А чи існує “заповітна” роль, яку “кортить” зіграти?
- Звичайно, для мене кожна моя роль - це можливість грати на сцені. Я мрію знятися в кіно.

- А особисто часто відвідуєте театри? Коли востаннє?

- В зв’язку із насиченим графіком  репетицій  та прямих ефірів проекту “Голос країни” у мене не вистачає часу, проте завжди із задоволенням ходжу на нові постановки.

- Актриса чи актор, чия гра Вас вражає та надихає?

- Я люблю радянське кіно і актори саме цієї школи завжди мене захоплювали.  Яскравий та неповторний Андрій Миронов! 

- Ваш альбом “Пересеченье судеб” в 2011 році став кращим в номінації “Альбом року” за версією премії “Кришталевий мікрофон”. А Ви особисто вірите в долю? Фаталіст?
- Я вірю в те, що ми самі творимо свою долю, все в наших руках. І щоб хто не казав, повірте, в наших силах влаштувати все, головне - це точно усвідомлювати, чого ти прагнеш і робити задля цього все, що в твоїх силах!

- За версією тої ж премії в тому ж році Вас нагородили титулом “Кумир року”. Як воно бути кумиром? У Вас самого є кумири?
- В мене не має кумира. Є люди, творчістю яких я захоплююсь. Я не вважаю, що вже став “кумиром” - це велика відповідальність і величезна праця.  Ще потрібно багато досягнути.

- Яскрава зовнішність та талант не залишають сумнівів в наявності армії шанувальниць. Що Кирило Туриченко цінує в панянках насамперед?
- Я ціную в дівчатах їх жіночність, розум та цілеспрямованість. Взагалі, я дуже щасливий та гордий з того, що наші дівчата найкращі в світі!!

- А, правда, що “первым делом, первым делом самолёты, ну а девушки..”? Кар’єра понад усе?
- Сьогодні я не ставлю за мету знайти своє кохання. Всі зусилля я сьогодні віддаю улюбленій справі, а далі я не загадую. Знаю, що все буде добре (усміхається).

- Неможливо оминути увагою проект “Голос країни. Нова історія”. Поділіться, як виникла ідея участі та Ваші очікування від проекту.
- Ідея участі виникла не тільки у мене, а й у всієї команди, з якою я працюю. Це прекрасний проект, мені подобається працювати з тренером  Олександром Пономарьовим. Ну, а найголовніше та найочікуваніше незабаром. Сподіваюсь на вашу підтримку!!!

- На весну 2012 року запланований реліз Вашого нового альбому. Що “всередині”?
- Це таємниця (посміхається). Але дуже приємна!

- Як “звичайний хлопець” Кирило Туриченко проводить дозвілля? Чим снідає? Як проводить вечори?

- В мене все скромно. Зранку - зарядка, омлет та апельсиновий фреш. Потім репетиції, зйомки, тренування в залі. Вечори найчастіше наразі проводжу в студії.

- І оскільки журнал освітнього спрямування за тематикою, то, звісно, згадаємо “школьные годы чудесные”. Що відразу пригадується?
- Я був “складним” учнем (сміється). Зривав уроки. Для мене було випробування висидіти на одному місці 45 хв, але я любив школу, а особливо театральний клас! (Навчався в спеціалізованому театральному класі середньої школи №37 м. Одеси - прим. авт.).

- Відмінник? Чи частіше “доводилося” списувати, прогулюючи уроки?
- Я не був відмінником, швидше “хорошистом”. Звичайно, прогулював, бувало “підбивав” на це весь свій клас (сміється).

- Доводилося чути відгуки про Вас як про нетипово інтелігентного юнака. З Вашої точки зору, це виховання дається взнаки чи все-таки томик Достоєвського завжди під рукою?
 - Я був складною дитиною, як говорила моя Мама. Залишити мене на секунду, значить знайти собі проблеми. Я вдячний своїм батькам за те, що вони виховали мене саме таким, як є. І з радістю пригадую, як Тато змушував читати Достоєвського (сміється).

- Залишається час на якісь хобі, розваги? Заняття спортом? Танцями?
- Часу завжди не вистачає. Спортом займався завжди, наразі граю в ФК “Маестро”. Хобі - це автомобілі! В цьому році мені подарували Газ М20 1948 року, дуже хочу відновити і зробити більш потужною!

- Існує “глобальна” ідея в голові, яку хочеться реалізувати ближчим часом?
- Так, я планую випуск нового альбому, концертний тур Україною, і, можливо, деякими містами Росії. Мрію поставити відмінне шоу.

- З висоти досягнутого в 29 років побажайте щось надихаюче нашим читачам.
- З радістю! Я бажаю, щоб ви завжди лишалися собою. Вірте в себе і свої сили, ви  -  індивідуальність та довершеність. Будьте щасливими! Кохайте і будьте коханими! Даруйте ближнім та рідним свою любов та розуміння.  Весняного вам настрою і справжнього людського щастя!!!

Документалочка
Народився в Одесі 13 січня 1983 року.
1994 - конкурси “Ранкова зірка”, “Маленькі Зірочки”, “5+20”;
1995 - головна роль в мюзиклі “Чарівна лампа Алладіна” ;
1999 - I премія фестивалю “Чорноморські Ігри”;
2002 - головна роль у рок-опері “Ромео і Джульєтта”(зіграно понад 300 спектаклів);
2004 - лауреат Міжнародного Конкурсу Артистів Оперетти;
2004 - премія “Людина року” в номінації “Відкриття Року”;
2004 - головна роль в  мюзиклі “Кентервільський Привид”;
2005 - роль в московському мюзиклі “Cats”;
2006 - ІІ місце за результатами відбіркового туру “Євробачення- 2006”;
2009 - номінація “Відкриття року” в рамках фестивалю “Таврійські ігри”;
2009 - головна роль в  мюзиклі “Силіконова дура.net”;
2009 - премія “За вагомий внесок в театральне життя міста”;
2011 - премія “Кумир Року”;
2011 - премія “Альбом Року”;
2011 - фіналіст телепроекту “Останній герой”;
2012 -  телепроект “Голос країни. Нова історія”

Розмову вела Ольга Головіна

Оформите подписку на журнал "Сучасна освіта".

Только так Вы не пропустите ни одного материала. Возможно, самого важного для Вас.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!