s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Образование в Италии

Образование в Италии

Що вивчати в Італії?

Збираєтеся вступати до італійського університету, але до сих пір не знаєте, який предмет вивчати? Ви не самотні! Багато студентів відчувають труднощі при виборі майбутньої спеціальності.

Bella Italia!

Італія - це унікальна країна, де кожен може знайти розвагу на свій смак: відвідати культурні центри, музеї та галереї, насолодитися вишуканими стравами і винами, послухати славетні оперні твори, всесвітньо відому музику 60-90-х рр. минулого століття й сучасні пісні, захопитися шопінгом або приєднатися до натовпів вболівальників відомих футбольних клубів. А щоб сповна відчути та перейнятися атмосферою, що панує в цій чудовій країні, Ви можете завітати до однієї з численних мовних шкіл, що пропонують вивчення італійської мови.

Стипендии на обучение в Италии

Стипендии на обучение в Италии

Підкорити Римську імперію.Освіта по-італійськи

Кароокі та чорноброві італійці частенько говорять про свою країну так: “Якщо ви не любите блукати лабіринтами - вам нема чого робити в Італії”. Адже вулички італійських міст дивним чином переплітаються і утворюють вигадливе мереживне павутиння, в якому з легкістю може заплутатись турист-новачок. Але хвилюватися не варто, бо згідно з відомим античним висловом: “Усі шляхи ведуть до Риму”. Однак в цій статті ми зробимо екскурс не до “Вічного міста”, а до італійських університетів.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА

Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму!
]]> Joomla extensions by ZooTemplate.com ]]>