s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Образование в Канаде

Образование в Канаде

Обучение в Канаде
Канадские университеты прочно занимают ведущие позиции в списке лучших университетов мира. Помимо высочайшего уровня образования, они привлекают также низкими ценами обучения, комфортной средой проживания и широкими возможностями для иммиграции в Канаду.

Привлекательные стороны обучения в Канаде для иностранцев

Общеизвестно, что обучение в Канаде очень популярно у иностранных студентов. Одними из главных причин такой популярности являются следующие:

  • высокий уровень образования. Множество канадских университетов входит в сотню самых престижных университетов мира
  • более низкая стоимость обучения, по сравнению с такими англоязычными странами как США, Англия и Австралия, при таком же или более высоком уровне образования
  • дружелюбная атмосфера, толерантное отношение к любым национальностям, безопасная обстановка, ощущение стабильности и комфорта проживания
  • возможность проживать в Канаде легально долгое время, в том числе не только самому студенту, но и членам семьи (супруг/супруга, дети)
  • возможность получить рабочую визу супругу обучающегося в Канаде студента
  • для самого студента - возможность получить рабочую визу после окончания учебы
  • возможность подавать заявление на статус постоянного жителя по окончании учебы

 

Ресурси для пошуку стипендій у Канаді

На перший погляд, знайти освітню програму по тій чи іншій спеціальності надзвичайно важко. Де шукати? У кого запитати? Як знайти ідеальний варіант саме в тій країні, куди Ви бажаєте поїхати, та ще й отримати можливість виграти стипендію на навчання.

Безкоштовне навчання в Канаді для українців: міф чи реальність

Існує дуже багато міфів про навчання за кордоном, а саме про навчання в Канаді. Перш за все, серед студентів побутує думка, що освіту в Канаді можна отримати безкоштовно. Чи так це? Чи існують безкоштовні програми навчання в Канаді?

Особливості канадської системи освіти

Освітня система Канади дуже неоднорідна, оскільки 10 провінцій, що складають державу, мають широку автономію. Відповідно формують 10 систем освіти. Приміром, освіта є обов'язковою з 6 до 16 років, але в Онтаріо і Нью-Брансвік – до 18 років. При цьому в інших провінціях можна залишити школу і в 14 років. І тим не менше, система освіти успішно функціонує.

Навчання в Канаді

В системі вищої освіти давно визначені три світові лідери: США, Великобританія і Канада. Однак, на відміну від перших двох, країна кленового листа вигідно відрізняється більш прийнятною вартістю навчання.

«Кленовий лист»: дистанційне навчання в Канаді

Канада по праву є провідною країною за рівнем і темпами впровадження дистанційного навчання. Тому, якщо Ви бажаєте отримати гарну освіту, але, при цьому, не залишати будинок і не міняти звичайний уклад життя, то Вам –  сюди.

Престижна освіта в Канаді

Згідно із звітами ООН, Канада входить до топ-10 кращих країн для проживання. Ця країна з високим рівнем життя, безпеки та екології чудово підходить для комфортного навчання. У Канаді розташовано близько ста університетів та університетських коледжів.

Середня освіта в Канаді: доступно і серйозно

У середніх школах Канади вчиться більше п’яти мільйонів учнів. Переважна їх більшість (понад 95%) навчаються в державних (public school) і католицьких школах. Для громадян Канади середня освіта безкоштовна, іноземці ж навчаються в канадських школах виключно на платній основі. Розмір оплати визначає сам навчальний заклад.

Навчання в Канаді - найвищий рівень за доступною ціною

Цій країні, як ніякій іншій, пасує префікс “най”. Канада, з найекологічніше чистими природними територіями, неодноразово визнана найкращою для життя. Ця країна є світовим лідером в галузі комп’ютерних та інформаційних технологій, а також широко відома своїми розробками у сфері телекомунікацій, транспорту, інженерії, аерокосмонавтики, мікроелектроніки, екоіндустрії та ін.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА

Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму!
]]> Joomla extensions by ZooTemplate.com ]]>