s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Образование в Чехии

Образование в Чехии

Кращі університети Чехії в 2017 році

Центр освітньої політики при педагогічному факультеті Карлового університету провів оцінку 21 чеського університету і 130 факультетів. Про кращі технічні, економічні і гуманітарні факультети Чехії (і як на них вступити) читайте в нашому огляді.

За дипломом – в Чехію

Черговий випуск журналу ми вирішили присвятити Чехії. Головна особливість навчання в цій країні полягає в тому, що освіта в державних вузах – безкоштовна для всіх студентів. Однак далеко не всім може тут сподобатися. Адже за прогули можуть навіть позбавити студентської візи.

Університети Чехії

Якщо Вас цікавить отримання безкоштовної вищої освіти, висока якість якої вже давно визнана  в усьому світі; міжнародний диплом, який не потребує підтвердження, престижна і високооплачувана робота, яка буде приносити Вам задоволення, розширення кола знайомств і спілкування з новими людьми, які можуть стати Вашими друзями або навіть супутниками життя, тоді Ваш шлях лежить до Чехії!

Чехія запрошує на навчання

Чехія відома як країна, що приваблює численних туристів з будь-яких куточків світу. Справді, тут однаково комфортно відпочивати в різні пори року і тим, хто прагне активного культурного дозвілля, і тим, хто обирає чудову можливість оздоровитися на багатьох курортах. Але Чехія є перспективною не лише з туристичного боку, на переконання спеціалістів, ця країна демонструє стабільний економічний розвиток і сьогодні є найбагатшою в Центральній Європі.

Третичное образование

Третичное образование – обучение, продолжающее полное среднее образование с выпускным экзаменом. К третичному образованию относятся высшее и высшее профессиональное образование

Признание равноценности и нострификация документов об образовании

Ниже содержится информация о признании равноценности и условиях нострификации (признания действительности) в ЧР документов о достигнутом образовании, выданных иностранными учебными заведениями.

До Швейка за дипломом

Того дня вулиці Праги були переповнені: головна площа ледве вміщувала в себе усіх іноземців, у трактирах не було жодного вільного місця, а в шинках та броварнях столи ломилися від їжі та пива. Майже увесь чеський народ з’їхався до столиці 7 квітня 1348 року, щоб відвідати Сейм усіх земель Чеського королівства, котрий зізвав король Карл IV. Тим паче, що новини очікувалися не лише політичного характеру, головна увага приділялася ПРОСВІТНИЦТВУ! Король власноруч підписав грамоту про заснування Празького університету. Назвали нову альма-матер на честь засновника - Карловий університет.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА

Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму!
]]> Joomla extensions by ZooTemplate.com ]]>