s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Образование в Швейцарии

Образование в Швейцарии

Швейцарія - унікальна країна для вивчення іноземних мов

Швейцарія може похвалитися не лише точними годинниками, смачним шоколадом і надійними банками: ось вже не один десяток років мовні школи в Швейцарії заслужено вважаються одними з кращих в Європі. Це й не дивно - в Швейцарії чотири державні мови. Близько 70% жителів Швейцарії надають перевагу німецькій, тоді як всі інші говорять французькою, італійською або ретороманською. Все це створює зовсім унікальний мовний фон, завдяки якому вивчити німецьку або французьку мову в Швейцарії набагато простіше, ніж у багатьох інших країнах.

Школы Швейцарии: элитарность и интернационализм

Большинство швейцарских частных школ появилось лишь в ХХ веке, да и более старые не могут похвастать ни многовековой историей, ни царственными основателями. Но недаром швейцарские частные школы ассоциируются с богатством и элитарностью. Недаром многие коронованные особы, потомственные аристократы и первые лица государств всего мира прошли через них. Швейцария представляется лучшим местом для воспитания детей.

Шлях до Нобелівської премії – освіта в Швейцарії

Що першим спадає на думку при згадуванні Швейцарії? Найзручніші армійські ножі, найбільш точні годинники, комфортабельні готелі та гірськолижні курорти. Останні кілька років до цього переліку додають ще й Великий андронний колайдер. Здавалося б, зовсім різні речі! Але їх об’єднують швейцарська бездоганна якість та надійність, які прославили цю невеличку країну далеко за її межами. Те саме стосується і системи швейцарської вищої освіти. Недарма держава займає одне з перших місць у світі за кількістю нобелiвських лауреатів.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА

Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму!
]]> Joomla extensions by ZooTemplate.com ]]>