s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Новости образования

Новости

Увага! Запрошуємо до участі у конференції

XVIІ міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції про права осіб з інвалідністю"

Азербайджанская Международная Выставка "Образование"

С 6 по 8 октября в Баку Экспо Центре пройдёт 11-я Азербайджанская Международная Выставка "Образование"Education 2017.

Міжнародний дистанційний бліц-конкурс з Web-дизайну та комп'ютерної графіки

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному дистанційному бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, який відбудеться з 31 серпня по 17 вересня 2017 року.

В Україні буде створено Поліцейську академію

Голова Національної поліції Сергій Князєв повідомив про підписання ним наказу, яким затверджено положення про відомчий поліцейський виш.

Міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С. О. Лебедєва та В. М. Глушкова

З 3 по 8 липня 2017 року Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" та Vanopl Development Group, за підтримки Міністерства освіти і науки України, а також Кібернетичного центру Національної академії наук України, проведуть Дванадцяту відкриту міжнародну студентську олімпіаду з програмування імені С. О. Лебедєва та В. М. Глушкова KPI-OPEN 2017.

Наносупутник НТУУ КПІ «PolyITAN-2-SAU» вийшов на орбіту!

26 травня о 6 годині ранку за київським часом наносупутник «PolyITAN-2-SAU», який розробила команда науковців, викладачів і студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського, виведено на навколоземну орбіту!

Перелік спеціальностей для вступу через освітні центри «Крим-Україна» в 2017 році

На сайті МОН, у розділі «Для жителів Донбасу і Криму», розміщено перелік спеціальностей, за якими жителі Криму можуть вступити до українських вишів через освітні центри «Крим-Україна».

Международная выставка по образованию за рубежом KIEEP 2017

KyivInternational Education, Emigration andProperty Expo 2017 - это крупнейшая международная выставка-конференция по образованию, эмиграции и недвижимости, которая состоится 26 апреля 2017 года в Киеве в отеле Hilton (бульвар Тараса Шевченка, 30).

Как искусственный интеллект спасает жизни людям

7-8 апреля в рамках ежегодного международного форума инноваций InnoTech Ukraine 2017 выступит специалист в области искусственного интеллекта Максим Дяченко. Тема доклада спикера – «Медицина будущего: искусственный интеллект для амбулаторной диагностики».

Головний Міжнародний Форум Інноваційних Технологій в Україні відбудеться у квітні

Найбільша в Україні інноваційна виставка-конференція InnoTech Ukraine відбудеться 7-9 квітня в Києві. Місце проведення інноваційного заходу - ВДНГ, павільйон 3.

Мільйонер з Києва відкрив інноваційну IT-школу

Навчання буде безкоштовним за умови, що випускники пропрацюють в Україні протягом трьох років

СумДУ став лідером в Україні за розвитком «зелених» технологій

Згідно з рейтингом «GreenMetric-2016», який оцінює понад 500 вишів світу за рівнем розвиненості «зелених» технологій, Сумський державний університет посів перше місце в Україні

КПІ ім. Ігоря Сікорського - перший за популярністю в Інтернет серед українських вишів

Новий рейтинг університетів світу uniRank University Ranking (раніше - 4ICU), що укладається австралійською компанією,

Команда КПІ ім. Ігоря Сікорського – перша у світовому рейтингу «білих» хакерів

Команда КПІ ім. Ігоря Сікорського dcua визнана кращою з-поміж більш як 12 тисяч команд «білих» хакерів усього світу в рейтингу CTFtime у 2016 році, який оприлюднено на сайті https://ctftime.org.

Українська вчена отримала міжнародну математичну премію

Українська вчена Марина В'язовська отримала "Премію Салема 2016" -  математичну премію, яку щороку присуджують молодому математику за видатні результати досліджень в сфері наукових інтересів Рафаеля Салема

Президент підписав Закон щодо працевлаштування випускників внз

Президент підписав Закон щодо врегулювання деяких питань працевлаштування випускників вищих навчальних закладів

КНТЕУ відзначив 70-річний ювілей від дня заснування

19-20 жовтня 2016 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулися урочисті заходи, присвячені 70-річному ювілею з дня заснування університету.

Дні відкритих дверей у ВНЗ м. Києва та України - 2017 н. рік

День відкритих дверей у ВНЗ - не простий захід, а один з найважливіших, оскільки саме в цей день абітурієнту надається можливість остаточно прийняти рішення вступати або не вступати в обраний університет. Для тих же, хто ще не визначився з вибором - це хороша можливість ближче познайомитися з конкретним місцем подальшого навчання і визначитися, чи підходить даний навчальний заклад Вам чи ні.

Дні відкритих дверей у ВНЗ м. Києва та України - 2018 н. рік

День відкритих дверей - календар-довідник для абітурієнта 2018. Запрошуємо абітурієнтів та батьків відвідати Дні відкритих дверей у провідних вищих навчальних закладах (внз) України.

КПІ перейменовано

Наказом Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич від 17 серпня 2016 року №992 "Про присвоєння імені Національному технічному університету України "Київський політехнічний інститут"

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА

Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму!

Представляем вашему вниманию s-osvita.com.ua и Журнал «Сучасна освiта» - помощники в выборе учебного заведения.
   Университеты, академии и институты, техникумы, колледжи и училища , тренинги и семинары , курсы , обучение за рубежом , повышение квалификации или второе высшее образование, аспирантура и магистратура, докторантура, МВА - наблюдайте за рынком образовательных услуг, делайте выводы и стройте планы.
   Поступите в Вуз Киева или Украины. Лучшие институты, университеты и академии Киева и Украины ждут вас. Получите высшее или второе высшее образование в одном из негосударственных или государственных вузов Киева, Украины. Медицинские академии, педагогические университеты, юридические институты, экономические институты, финансовые академии, технические вузы, гуманитарные вузы, социальные вузы приглашают тебя на дни открытых дверей . Найдите свой вуз на s-osvita.com.ua
    Читайте наш всеукраинский рекламно-информационный журнал «Сучасна освiта», который издается с 1997 года. В статьях журнала найдете об образовании почти все: от комментариев к законам и перспективных планах правительства страны - до разбора ситуаций на экзаменах и практических советов преподавателей.

]]> Joomla extensions by ZooTemplate.com ]]>