s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Образование в Великобритании

Образование в Англии и Шотландии

Обучение в Англии
Основные преимущества учёбы в Великобритании:

  • Самое престижное образование в мире!
  • Самое модное образование. Причём, это та мода, которая никогда не проходит!
  • Самое перспективное образование! При иных равных возможностях выпускники британских университетов получают более высокую «стартовую» зарплату.
  • Образование в Великобритании – САМОЕ оптимальное по времени! Степень бакалавра можно получить за 3 года (в других странах за 4), степень магистра за 1 год (в других странах за 1,5-2 года)!
  • Возможность работать во время учёбы! Законодательно все студенты-иностранцы, проходящие курс обучения в Англии сроком более полу года, могут работать до 20 часов в неделю во время учёбы и полный рабочий день в каникулы.
  • Стажировки во время учёбы! Многие академические программы имеют в своём расписании оплачиваемые стажировки длиною до года! Это не только поддерживает материально, но и помогает при дальнейшем трудоустройстве в Англии.
  • Право остаться в Великобритании работать минимум на 2 года, чтобы повысить свои профессиональные навыки и приобрести бесценный опыт работы.

 

Система освіти в Шотландії

Багатоступінчатість і варіативність – такими словами можна охарактеризувати систему освіти Шотландії. Вже з 1496 року в Шотландії було введено обов'язкову шкільну освіту для дітей,

Перспективність здобуття вищої освіти в Шотландії

На думку іноземних студентів і освітніх аналітиків Шотландія є найкращим місцем у світі для здобуття вищої освіти.

Як вступити до шотландського ВНЗ?

Шотландська освіта не дуже популярна серед українців, але це тільки тому, що українці про неї мало знають. Проте, освіта в Шотландії – це класика британської освіти, тільки дешевше.

Ким стають і де працюють випускники університетів Великобританії

Бізнес, Маркетинг і Право - найпопулярніші спеціальності серед іноземних студентів за версією The Guardian. Який університет Британії вибрати для їх вивчення та на що сподіватися після випуску?

Умови вступу до ВНЗ Великої Британії

Великобританія відома як країна консервативних поглядів і високоякісної класичної освіти. Елітні університети Кембридж і Оксфорд давно вже стали такими ж символами Англії, як Її Величність королева Єлизавета або лондонський Тауер з Біг Беном.

Великобританія - освітня Мекка

 Англія – це справжня Мекка для молоді, яка прагне отримати якісну освіту. В уявленні  абітурієнтів з різних куточків світу вступити до університету Великобританії – це все одно, що потрапити в рай: новітні методики навчання, найкращі викладачі, престижність диплому, чудові перспективи працевлаштування. Чого ще може бажати студент? Проте якщо двері в Едем відчиняють гарні справи, то двері британських Альма-матер відмикають гарні знання,  відповідний рівень підготовки та гроші – куди ж без них?

Англійська у Wimbledon School of English

Wimbledon School of English, заснована в 1964 році, розташована в Уїмблдоні неподалік від центру Лондона. Крім зручного місцезнаходження, яке дає змогу, не відволікаючись на спокуси великого міста, зосередитися на вивченні англійської мови, ця мовна школа пропонує цікаві програми, що відповідають високим стандартам викладання, поєднані з не менш цікавим дозвіллям.

Вам потрібна стипендія?

Вам потрібна фінансова допомога для оплати навчання? Якщо так, у нас є, що вам запропонувати.

Классическое британское образование

Итак, что же характеризует классическое британское образование?

Традиции и система, прежде всего. Система британского образования складывалась веками. Британское образование всегда строилось на том, чтобы научить учеников независимо мыслить и самостоятельно работать. Это качество — одно из самых ценных в современном мире.

Система образования в Великобритании

В последние десятилетия образование в Великобритании стало одним из наиболее приоритетных направлений в государственной политике вне зависимости от того, какие политические силы находятся у власти. Принятие решений, определяющих перспективу развития отрасли, осуществляется на самом высоком уровне в иерархической структуре управления парламентом, правительством.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА

Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму!
]]> Joomla extensions by ZooTemplate.com ]]>