s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Образование в Великобритании Англійська у Wimbledon School of English


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Англійська у Wimbledon School of English

Журнал «Сучасна освіта» №1-2(75) 2011

Wimbledon School of English, заснована в 1964 році, розташована в Уїмблдоні неподалік від центру Лондона. Крім зручного місцезнаходження, яке дає змогу, не відволікаючись на спокуси великого міста, зосередитися на вивченні англійської мови, ця мовна школа пропонує цікаві програми, що відповідають високим стандартам викладання, поєднані з не менш цікавим дозвіллям.
Що пропонує школа
   Wimbledon School of English
, за словами її маркетинг-менеджера Ізобель Кларк, є ідеальним начальним закладом для студентів вікової категорії від 20 до 30 років. Зокрема, тут пропонуються такі програми навчання: General English (загальна англійська), Examination Preparation (підготовка до іспитів), Academic English (академічна англійська), Business and Professional English (ділова та професійна англійська), Courses for Teachers (курси для викладачів) і Speciality Courses (спеціалізовані курси), які передбачають не менше двох годин самостійної роботи під керівництвом кваліфікованих і досвідчених викладачів, а також надаються безкоштовні консультації для тих, хто має намір продовжити навчання в одному з університетів Англії.
   Найбільшою популярністю у студентів користується загальний курс англійської мови, складений таким чином, що дає змогу одночасно вдосконалювати декілька галузей знань англійської мови – граматику, розмовну мову, вимову, читання, письмо, а також значною мірою допомагає студенту поповнити словниковий запас. Крім того, для формування у студента серйозного ставлення до навчального процесу дирекція ввела систему штрафів (у грошовому еквіваленті) за кожне неанглійське слово або фразу, вимовлені студентом на занятті.
   Інтенсивні курси передбачають мінімум 20 годин на тиждень і є комбінацією стандартного курсу та додаткових чотирьох занять, присвячених розвитку розмовних навичок або поповненню словникового запасу, академічній англійській чи бізнес-лексиці на вибір студента.
   Доповненням до навчальної програми є культурно-розважальне та спортивне дозвілля, зокрема уроки з тенісу, волейболу, сквошу, футболу, а також екскурсії до Британського Музею та Національної Галереї, поїздки до Оксфорду, Кембриджу і, звісно, шопінг у Камдені та інших популярних магазинах.
   Окремо слід зазначити, що Wimbledon School of English має акредитацію у Британській Раді (British Council), і це дає змогу підтримувати високі стандарти викладання та усього комплексу послуг, що надаються.

Підготовка та складання іспитів
   Wimbledon School of English є офіційним центром складання іспитів:
 • Cambridge KET & PET, FCE, CAE, CPE;
• Oxford Preliminary, Higher;
• ARELS Preliminary, Higher;
• IELTS;
• TOEIC.


Кембриджська система іспитів для студентів, що вивчають англійську мову як іноземну (Cambridge ESOL)
є світовим лідером у галузі сертифікації з англійської мови. Такі іспити потрібні для того, аби вступити до університету чи коледжу, мати перспективу подальшого кар’єрного зростання, об’єктивно оцінити свої знання з англійської мови, мати більш високу мотивацію при її вивченні.
Які ж існують рівні Кембриджської системи іспитів? KET (Key English Test) – це іспит, який засвідчує можливість використання англійської мови у повсякденному спілкуванні на базовому рівні. Складання іспиту PET (Preliminary English Test) є свідченням того, що студент розмовляє, читає, пише, а також розуміє загальновживану англійську мову. FCE (First Certificate in English) передбачає іспит, призначений для тих, кому необхідно використовувати англійську в роботі та навчанні, підтверджує рівень володіння мовою вище середнього. Іспит CAE (Certificate in Advanced English) потрібен тим, хто використовує розмовну та письмову англійську у професійній та соціальній діяльності, а також навчанні, і є вже прогресивним рівнем. CPE (Certificate of Proficiency in English) означає високий рівень використання англійської мови спеціалістами у певних галузях і студентами. Детальну інформацію можна                        отримати на сайті http://www.cambridgeesol.org/index.php.
Іспит «The Oxford Written Examination in English as a Foreign Language» («Письмовий Оксфордський іспит з англійської мови як іноземної») проводиться у письмовій формі та має три рівні: The Preliminary Examination (спілкування на побутовому рівні), The Higher Examination (вільне володіння) та Diploma (знання англійської відповідає рівню носія мови). Асоціація ARELS спільно з екзаменаційною палатою Оксфордського університету проводить іспити, які є «усним» додатком до наведених вище письмових іспитів. Вони складаються із двох частин: Listening (сприйняття на слух) та Speaking (розмовна мова), і мають такі ж рівні складності, як й іспити Oxford.
IELTS (International English Language Testing System) є міжнародною системою тестування з англійської мови. Сертифікат IELTS засвідчує практичне володіння англійською мовою і визнається більшістю університетів Британії, Австралії та Нової Зеландії, а також університетами інших країн, в яких викладають англійською мовою. В США – визнається лише в декількох університетах. IELTS  складається з чотирьох частин (модулів), кожна з яких оцінюється за 9-бальною системою, причому для вступу в уні-верситет необхідно набрати не менше шести балів. Докладна інформація міститься на сайті http://www.britishcouncil.org/uk/ukraine-exams-ielts.htm.
TOEIC (Test of English for International Communication) – іспит з англійської мови для ділового міжнародного спілкування, питання в якому побудовані з урахуванням повсякденних ситуацій, що стосуються роботи. TOEIC поділяється на дві частини: аудіювання і читання. За кожну частину нараховуються бали від 5 до 495, які потім додаються, та виводиться загальний бал з 990. Відповідно, чим вищий бал, тим більші шанси на успішне кар’єрне зростання та просування у міжнародному діловому середовищі.
   Стандартна академічна річна програма (24 уроки на тиждень) коштуватиме 4 480 фунтів стерлінгів (24 тижні) та 6 300 фунтів стерлінгів (36 тижнів), інтенсивна (28 уроків на тиждень) – 5 330 фунтів стерлінгів і 7 580 фунтів стерлінгів (відповідно).
   У вартість програми, крім власне навчання, враховується сума за культурно-розважальну програму, спортивні заходи, відвідування консультаційного центру з питань подальшої освіти в Англії, сертифікат після закінчення школи. Додатково оплачуються медична страховка, реєстраційний збір та підручники, трансфер з аеропортів в одному напрямі (наприклад, з London Heathrow – 80  фунтів стерлінгів,  London Gatwick – 100 фунтів стерлінгів), віза, авіапереліт, послуги експрес-пошти.
   За додаткову плату пропонуються покращені умови проживання неподалік від школи, в одномісних кімнатах зі зручностями, але без харчування (у серед-ньому 250 фунтів стерлінгів), а також у католицьких гуртожитках лише для дівчат (у середньому 150 фунтів стерлінгів).
   
   На додаток
   У Wimbledon School of English навчаються студенти близько 63 національностей, що дає змогу поринути в інтернаціональну атмосферу, а значить – швидше та досконаліше оволодіти мовою. Обладнання школи включає центр самостійних занять, комп’ютери, бібліотеки, безкоштовний доступ до Інтернету, лінгафонний кабі-нет. Заняття проходять щодня, з 8.00 до 12.00, з однією 20-хвилинною перервою. Урок триває 50 хвилин. Ранкові уроки побудовані на базових граматичних вправах з використанням матеріалів підручників та інших документів (тестів, статей, інтерв’ю, уривків з художніх творів). Післяобідні заняття спрямовані на закріплення набутих знань та розвиток навичок розмовної мови у рольових іграх й інсценуванні різноманітних життєвих ситуацій.
   Вільний час можна провести в кімнаті відпочинку та кофейні, погуляти в саду, позайматися музикою чи спортом. Зокрема, в перший понеділок влаштовується вечірка з приводу прибуття, крім того, організовуються відвідування театру та кіно, дискотеки, змагання з настільного тенісу, вечори сальси або арабських танців, боулінг, екскурсії на цілий день до Оксфорду, Кембриджу, Кентербері, Лідсу. Багато з перелічених вище видів дозвілля є безкоштовними.
   І наостанок – сайт, до якого Ви можете звернутися за більш детальною інформацією про Wimbledon School of English: http://www.wimbledon-school.ac.uk.

Підготувала Олена Нефедова

 

Этот номер журнала "Сучасна освіта" (№1-2,январь-февраль 2011) уже поступил в розничную продажу в третье декаде января. Приобрести (либо заказать по почте)  его можно в редакции.
Оформите подписку на журнал "Сучасна освіта".

Только так Вы не пропустите ни одного материала. Возможно, самого важного для Вас.

 

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!