s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Стипендии и гранты

Стипендии и гранты

Стипендии и гранты на обучение в Германии, Великобритании, Швеции, Италии, Испании, Греции, Австрии, Нидерландах.

Українець вперше поїде на навчання в NASA

1 лютого в Києві стартував прийом заявок на участь в освітній програмі NASA для інноваційних проектів в сфері зміни клімату.

Відкрито набір для навчання на курсах в Ізраїлі

MASHAV - Ізраїльська агенція з розвитку міжнародного співробітництва Міністерства закордонних справ Держави Ізраїль - оголошує про відкриття набору для навчання на курсах в Ізраїлі.

Навчання за Корейською урядовою стипендіальною програмою

Школа державної політики та управління Корейського інституту розвитку (KDI School of Public Policy and Management) пропонує повні та часткові стипендії на весну 2017 року.

Англо-американський університет в Празі

Англо-американський університет в Празі пропонує стипендії для студентів бакалавріату та магістратури

Cтипендія Chevening 2016-2017 на навчання у Великій Британії

Оголошено міжнародний конкурс на отримання стипендій Chevening для навчання у Великій Британії в 2016-2017 рр.

Грант на навчання в Чехії

Уряд Чехії заснував грант на навчання для іноземних студентів бакалавріату, магістратури та аспірантури, які бажають продовжити навчання в одному з вузів Чехії.

Стипендії Уряду Угорщини на 2016-2017 навчальний рік

Відповідно до програми освітнього обміну між Міністерством освіти і науки України та Міністерством людських ресурсів Угорщини на 2016-2018 роки Угорська Сторона надає до 100 стипендій...

Стипендії Уряду КНР на 2016-2017 навчальний рік

Згідно з умовами двосторонньої угоди між Україною та Китайською Народною Республікою, а також зважаючи на наміри розширити співробітництво в галузі освіти, у 2016-2017 роках китайська сторона виділила Україні квоту стипендій Уряду КНР на 2016-2017 роки.

Стипендії для навчання у Румунії

МЗС Румунії виділило стипендії для навчання у Румунії на 2016-2017 навчальний рік  для студентів з країн, які не є членами ЄС.

«Інститут Масдар» (ІМ) (Об’єднані Арабські Емірати) надає гранти

«Інститут Масдар» (ІМ) пропонує навчання на магістерських програмах з природничих наук, інжинірингу, космічних систем та технологій, а також на міждисциплінарних програмах в аспірантурі.

Навчання в країнах Вишеградської четвірки

Вишеградська стипендіальна програма – спеціальна програма Вишеградського фонду - створена для надання фінансової підтримки і спрощення процедури академічних обмінів студентів та молодих науковців з країн як Вишеградської четвірки, так і прикордонних з ними країн.

Гранти молодим фахівцям у судинній хірургії для стажування в США

Гранти молодим фахівцям у судинній хірургії для стажування в США та участі в Vascular Annual Meeting 2016
Спільнота судинних хірургів США повідомляє про прийом заявок на участь у стипендіальній програмі 2016 року.

Гранти Інституту Лагранжа для навчання в магістратурі у Франції в 2015-2016 н\році

Міжнародний інститут теоретичної та спостережної космології і фізики високих енергій, Інститут Лагранжа (The Lagrange Institute, Франція), пропонує стипендії студентам магістратури, що спеціалізуються у фізиці, астрофізиці, фізиці елементарних частинок, космології та ядерної фізики.

Гранти 2015 на проходження практики в Німецькому Бундестазі

Міжнародна парламентська стипендія: Німецький Бундестаг спільно з трьома берлінськими університетами (Вільним, Гумбольдтовським та Технічним) надає молодим людям з 41 країни, в тому числі і з України, можливість

Увага! Стипендіальні програми на 2015-2016 н. р.

ESB Business School (Школа бізнесу), Campus in El Gouna, на базі Берлінського технічного університету, Фонд „Arhimedes”, МОН Республіки Болгарія

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА

Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму!

В разделе «Стипендии и гранты» собраны лучшие гранты, оплачиваемые стажировки, правительственные программы для украинских студентов. Вы найдете всю необходимую информацию про размер стипендии (гранта), дедлайны, требования, продолжительность обучения, объем финансирования и т.п.

]]> Joomla extensions by ZooTemplate.com ]]>