s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Стипендии и гранты Грант на навчання в Чехії


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Грант на навчання в Чехії

Уряд Чехії заснував грант на навчання для іноземних студентів бакалавріату, магістратури та аспірантури, які бажають продовжити навчання в одному з вузів Чехії.

Грант виплачується на програми бакалавріату (тривалістю до 4 років), магістратури (тривалістю від 4 до 6 років) і аспірантури (тривалістю від 3 до 4 років).

Грант покриває необхідні витрати пов'язані з навчанням і проживанням в Чехії і також надає щомісячну стипендію розміром в 14,000 CZK (€500) для тих, хто не має ступінь доктора наук і 15,000 CZK (€540) для володарів ступеня доктора наук.

У програмі можуть брати участь іноземні студенти бакалавріату, магістратури та аспірантури, які бажають продовжити навчання в одному з вузів Чехії.

Дедлайн: 30 вересня 2016

Контакти
Karmelitska 529/5 118 12 Praha 1
+ 420 234 811 111
posta@msmt.cz
http://www.msmt.cz/

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

В разделе «Стипендии и гранты» собраны лучшие гранты, оплачиваемые стажировки, правительственные программы для украинских студентов. Вы найдете всю необходимую информацию про размер стипендии (гранта), дедлайны, требования, продолжительность обучения, объем финансирования и т.п.