s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Стипендии и гранты Англо-американський університет в Празі


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Англо-американський університет в Празі

Англо-американський університет в Празі пропонує стипендії для студентів бакалавріату та магістратури

Заснований в Празі в 1990 році, Англо-американський університет, один з найдавніших приватних вищих закладів в Чехії. В університеті студенти зможуть отримати особистісну освіту, яка викладається англійською. Університет готує найкращих лідерів і фахівців за допомогою кращих американських і британських традицій навчання. Представники 60 різних країн викладають і навчаються в університеті.

Університет пропонує такі стипендії:

Merit-based Scholarship
Стипендія виплачується студентам, які мають відмінні оцінки, і може покривати оплату навчання на 100%, 70%, 50%, 30%, 10%.
Стипендія виплачується студентам, які вже здали 48 ECTS credits, або 24 US credits, на результатах GPA студента, яке підраховується з початку навчання.

Alumni Scholarship
Стипендія виплачується випускникам університету, які хочуть продовжити навчання. На стипендію можуть претендувати випускники бакалавріату та магістратури в перший рік після закінчення університету.

Alan Levy Journalism Scholarship
Стипендія виплачується студентам факультету журналістики і покриває 100% плати за навчання. На стипендію можуть претендувати студенти, які залучені до роботи студентської газети і вебсайту університету.

Контакти:
Letenska 5, 118 00, Prague
+420 257 530 202
info@aauni.edu
http://www.aauni.edu/

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

В разделе «Стипендии и гранты» собраны лучшие гранты, оплачиваемые стажировки, правительственные программы для украинских студентов. Вы найдете всю необходимую информацию про размер стипендии (гранта), дедлайны, требования, продолжительность обучения, объем финансирования и т.п.