s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Стипендии и гранты Грант на навчання в Чехії


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Гранти Інституту Лагранжа для навчання в магістратурі у Франції в 2015-2016 н\році

Міжнародний інститут теоретичної та спостережної космології і фізики високих енергій, Інститут Лагранжа (The Lagrange Institute, Франція), пропонує стипендії студентам магістратури, що спеціалізуються у фізиці, астрофізиці, фізиці елементарних частинок, космології та ядерної фізики.

Претендувати на участь у програмі можуть студенти будь-якої країни світу, що мають Bachelor degree / Master 1 degree / Engineering Diploma у фізиці, астрономії та астрофізики, що пройшли, щонайменше, чотирирічний курс навчання з профільних для програми спеціальностей, і мають щонайменше 240 кредитів відповідно до європейської системи кредитних одиниць.

Академічний рік для стипендіатів розпочнеться 1 вересня 2015 року та триватиме до 30 червня 2016 року.
Щомісячно (з 1 вересня 2015 по 30 червня 2016) учаснику програми буде виплачуватися стипендія в розмірі 1100 євро. Стипендіату належить самостійно сплатити реєстраційний внесок і внесок до фонду соціального страхування. У 2014-2015 академічному році ці виплати становили 256 і 213 євро відповідно.

Заявки на участь у програмі NPAC (Nuclei, Particles, Astroparticles and Cosmology / Nuclei, Particles, Astroparticle and Cosmology) приймаються до 31 травня 2015 року, на участь у програмі AAIS (Astronomy, Astrophysics and Space Engineering / Astronomy, Astrophysics and Space Engineering) - до 15 червня 2015 року.

Інформація про програму на сайті Інституту Лагранжа: http://ilp.upmc.fr/scholars-program.php

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

В разделе «Стипендии и гранты» собраны лучшие гранты, оплачиваемые стажировки, правительственные программы для украинских студентов. Вы найдете всю необходимую информацию про размер стипендии (гранта), дедлайны, требования, продолжительность обучения, объем финансирования и т.п.