s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Образование в Турции

Образование в Турции

Інший погляд на Туреччину - AIESEC стажування

Мене звуть Марина Сільченко, я маю ступінь магістра в сфері менеджменту організацій; освіту отримала в Академії Муніципального Управління в своєму рідному місті Києві. Ще до Академії професійно займалась баскетболом та практичною психологією. З дитинства маю постійне бажання до самовдосконалення, як у фізичному так і в духовному, моральному розумінні. Тому на другому курсі стала членом молодіжної організації AIESEC, одна з головних цілей якої є розвиток потенціалу молоді. Три роки працювала в AIESEC в Києві, рік в Гані, рік в Єгипті й наприкінці своєї роботи в цій організації поїхала на стажування на текстильну фабрику в Туреччину, у відділ експорту.

На учебу в Турцию

Начальный этап высшего образования в Турции составляет минимум два года и включает в себя программу постшкольного образования. Данная система включает университеты и институты (военная академия, колледжи и др.). В структуре каждого университета имеются четырёхгодичные факультеты, двухгодичные профессиональные училища и программы вечернего обучения.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА

Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму!
]]> Joomla extensions by ZooTemplate.com ]]>