s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Профессионально-техническое образование

Професійна освіта

профтехобразованиеЕсли вы уже точно определились со своим жизненным призванием и хотите получить специальность, которая будет соответствовать вашим интересам и способностям, тогда вам следует обратить внимание на профессионально-техническое учебное заведение. Обучение в таком заведении гарантирует получение профессии, которая позволит в дальнейшем устроиться на интересную работу по специальности и использовать на практике полученные знания.

Почему профессионально-техническое образование лучше?

Экономика всегда нуждается в рабочих руках и специалистов по следующим специальностям как: механик, информатик, сварщик, техник, повар, строитель. Поэтому выпускник всегда будет обеспечен работой.

Существенным преимуществом профессионально-технического образования является ее короткий срок обучения. Всего за 3 года студент получает диплом квалифицированного работника.

После обучения в училище студент получает диплом, востребованную специальность и возможность высокооплачиваемого трудоустройства!

Ученик получает профессию и среднее образование одновременно. Это существенно экономит время. А после окончания училища можно снова получать образование и уже в вузе.

Возможность получать стипендию, то есть, получать собственные карманные деньги - для молодого человека это хорошая практика распоряжаться заработком.

Уже много лет прослеживается тенденция к ежегодному росту спроса на квалифицированных специалистов на польском, европейском, особенно немецком рынке труда. Поэтому, если вы хотите получить трудоустройства за рубежом, рабочая профессия именно то, что вам нужно!

Професійно-технічна освіта міста Києва 2017

Учні професійно-технічних навчальних закладів здобувають робітничу кваліфікацію поряд з отриманням базової та повної загальної середньої освіти

Реформування професійно-технічної освіти

13 березня 2015 року в Будинку Уряду відбувся брифінг Міністра освіти і науки України Сергія Квіта та заступника Міністра Павла Полянського на тему «Реформування професійно-технічної освіти».

Довідник професійно-технічних навчальних закладів м. Києва

Довідник професійно-технічних навчальних закладів м. Києва - 2012 рік

100 найбільш популярних професійно-технічних навчальних закладів України

Триває вступна кампанія до професійно-технічних навчальних закладів України. Цього року за державним замовленням планується прийняти на навчання близько 163 тисяч робітничих кадрів за 35 напрямами економічної діяльності та 5,6 тис. молодших спеціалістів. 

ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ЮВЕЛІРНОГО МИСТЕЦТВА м. КИЄВ

Авраменко О.О.


“Ювелір з шматка металу створює найпрекрасніші витвори...” - про історію і сьогодення ДПТНЗ “Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва” розповідає його директор, кандидат педагогічних наук Авраменко О.О.

Професійно-технічна освіта в Україні

10 січня 2014 року відбулася прес-конференція Міністра освіти і науки України Дмитра Табачника на тему “Підсумки розвитку освіти і науки у 2013 році”.

Страхування від безробіття

У нашому суспільстві вже багато років існує стереотип, що для забезпеченого життя людина обов’язково повинна мати вищу освіту і не важливо, де і ким вона планує працювати після закінчення університету. Однак факти - річ уперта - говорять зовсім про інше: більшість новоспечених економістів, юристів та банкірів в Україні не можуть знайти собі гідне місце роботи... на відміну від спеціалістів робітничих професій, що закінчували училище! 

15 актуальних питань про професійно-технічну освіту

В усьому світі здобуття професійних навичок у старшій школі давно стало освітньою нормою. А в нас і досі до ПТНЗ іноді ставляться дещо зверхньо. А дарма.

 

Ми - кращі з найкращих!

Професійно-технічна освіта посідає сьогодні почесне місце в системі всієї  освіти України і має велику значимість. Сумніву не викликає її роль як головного “постачальника” висококваліфікованих кадрів для різних галузей народного господарства. Адже всім давно відомо, що саме робітничі руки створюють всі блага цивілізації. І велика справа, завдання кожного педагога та майстра виробничого навчання Вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету - надати професійні знання кожному учню, прикласти всі сили для того, щоб завтра ці знання принесли користь державі.

Мы рискуем остаться без квалифицированных рабочих?

Как меняется отношение государства к профтехучилищам - об этом рассказал Министр образования и науки, молодежи и спорта Д. Табачник на прямой линии "Известий в Украине".

Фундамент майбутньої професії. Перспективи і реалії професійно - технічної освіти

“ПТНЗ - це якось не солідно...” - така помилкова думка давно затвердилася у свідомості молоді та й, чого гріха таїти, їхніх батьків. Але за останнє десятиліття у системі профтехосвіти відбулися важливі якісні зміни, про які ми і розповімо на прикладі Вищого професійного училища № 26 м. Києва, що є справжньою кузнею висококваліфі-кованих кадрів для будівельної галузі.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА

Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму!

Представляем вашему вниманию s-osvita.com.ua и Журнал «Сучасна освiта» - помощники в выборе учебного заведения.
   Университеты, академии и институты, техникумы, колледжи и училища , тренинги и семинары , курсы , обучение за рубежом , повышение квалификации или второе высшее образование, аспирантура и магистратура, докторантура, МВА - наблюдайте за рынком образовательных услуг, делайте выводы и стройте планы.
   Поступите в Вуз Киева или Украины. Лучшие институты, университеты и академии Киева и Украины ждут вас. Получите высшее или второе высшее образование в одном из негосударственных или государственных вузов Киева, Украины. Медицинские академии, педагогические университеты, юридические институты, экономические институты, финансовые академии, технические вузы, гуманитарные вузы, социальные вузы приглашают тебя на дни открытых дверей . Найдите свой вуз на s-osvita.com.ua
    Читайте наш всеукраинский рекламно-информационный журнал «Сучасна освiта», который издается с 1997 года. В статьях журнала найдете об образовании почти все: от комментариев к законам и перспективных планах правительства страны - до разбора ситуаций на экзаменах и практических советов преподавателей.

]]> Joomla extensions by ZooTemplate.com ]]>