s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Учеба за рубежом: Статьи

Обучение за границей

Освіта в сфері туризму за кордоном

Спеціалізації, варіанти і вартість навчання, стипендії та університети в сфері туризму і гостинності – про це наша стаття.

Навчання в Угорщині: відмінний спосіб отримати європейську освіту!

У країні близько двох десятків університетів: перший на території Європи технічний Економічний університет, Будапештський університет гуманітарних наук, Академія мистецтв, консерваторія та безліч інших вузів.

Фабрика талантів

Я працюю викладачем в одному з київських вишів вже більше ніж 5 років. Я люблю свою роботу. Я багато читала про систему освіти за кордоном, слухала розповіді моїх колег, які там навчалися, і, звичайно, порівнювала, аналізувала, думала.

Отримуємо вищу освіту в країнах Балтії

Освіта в країнах Прибалтики – це добротна європейська якість, сучасні технології навчання, європейський диплом, який визнається у всьому світі. Литва, Латвія і Естонія чудесним чином поєднують високі стандарти і дуже приємні ціни на навчання!

Освіта в Ісландії

Освіта в Ісландії не користується особливою популярністю серед європейських абітурієнтів. Тому кількість іноземців у загальній кількості студентів становить близько 5%.

Навчання в країнах вікінгів

Скандинавія - Данія, Норвегія, Фінляндія, Швеція та Ісландія - один з найблагополучніших і розвинених регіонів Європи. Скандинавам властива грунтовність у всьому, саме вона лежить в основі високого рівня життя. Загальні принципи освіти, проголошувані в Північній Європі, - безперервність, доступність для всіх і універсальність (визнання дипломів за кордоном).

Всесвітній довідник по медичним навчальним закладам

Всесвітній довідник медичних шкіл був розроблений на основі партнерства між Всесвітньою федерацією медичної освіти (ВФМО) і Фондом сприяння розвитку міжнародних медичної освіти і досліджень (FAIMER) у співпраці з Всесвітньою організацією охорони здоров'я і Університетом Копенгагена.

Вибираємо кращий архітектурний ВНЗ за кордоном

Архітектура всеосяжна, вона організовує простір навколо нас, від нашої квартири до загальної міської інфраструктури. Професія архітектора здавна була однією з найбільш шанованих і відповідальних.

Прекрасний острів Формоза: за дипломом на Тайвань

Протягом століть Тайвань був відомий на Заході як острів Формоза (португ. - «Прекрасний»). Це ім'я йому дали в XVI столітті португальські мореплавці, вражені незвичайною красою острова.

Спортивний менеджмент: європейська школа

Редакція журналу «Сучасна освіта» продовжує тему спорт-менеджменту. В № 12 (грудень 2014 року) ми знайомили читачів з професією спортивного менеджера та підготовкою спортивних керівників в українських ВНЗ. Сьогодні ми познайомимо Вас більш детально з тим, що пропонує європейська школа з підготовки спортивних
менеджерів.

Коли подавати документи на вступ до європейських вишів?

Спеціально для тих, хто хоче поїхати навчатися до Європи в 2015 році ми підготували графік подання документів до університетів Європи та вищі навчальні заклади 17 європейських країн.

Вища освіта Шотландії

Шотландія по праву пишається своєю вищою освітою. Для багатьох країн шотландська структура вищої освіти послужила взірцем для створення їх власних систем.

Світ як ринок освітніх послуг (практична географія)

Останнім часом світ став дуже маленьким. Років двадцять назад люди навіть в який-небудь Ізраїль відлітали як на іншу планету, не кажучи вже про Штати чи Австралію. Зараз злітати кудись на Маврикій на декілька тижнів - звичайна справа, нікого цим не здивуєш.

У Білорусії чекають іноземних студентів

До 2015 року експорт освітніх послуг білоруських університетів планується збільшити більш ніж утричі.

«Підтвердження західного диплому в Україні - все одно що повторний захист»

Підтвердження в Україні дипломів західних вузів - складна і довга процедура. Однак її не уникнути, якщо випускник прагне працювати на держслужбі або викладачем у ВНЗ. DW дізнавалась подробиці.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА

Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму!
]]> Joomla extensions by ZooTemplate.com ]]>