s-osvita.com.ua ЖУРНАЛ «СУЧАСНА ОСВІТА» Статьи из журнала Изучаем иностранный язык Іноземна мова в бізнесі: вирушаємо за кордон


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Іноземна мова в бізнесі: вирушаємо за кордон

Журнал «Сучасна освіта» №3(76) 2011

Ні для кого не секрет, що сьогодні вільне володіння іноземною мовою є не просто додатковою перевагою при прийомі на роботу або на старті власного бізнесу, а необхідною передумовою успіху в професійній діяльності. Тому бізнес-курси іноземних мов останнім часом набувають дедалі більшої популярності - багато цікавих і якісних програм пропонується, зокрема, в Україні, однак для того, щоб справді подолати мовний бар’єр, отримати уявлення про стандарти бізнес-спілкування за кордоном, невимушено спілкуватися із зарубіжними партнерами, вправно відстоювати свою позицію, не завадить доповнити свої знання та досвід вивченням ділової іноземної мови на її батьківщині.

Англійська мова

Великобританія вважається лідером у розвитку міжнародного бізнесу, тому тут пропонується широкий спектр напрямів, за якими можна отримати бізнес-освіту. Це й ділова англійська для молодих професіоналів (ведення переговорів, ділове листування, здійснення презентацій), співробітників кадрових служб або HR (проведення співбесід, оцінка кандидатів на вакантні посади, складання рекомендаційних листів), інженерів (надання технічної допомоги, підготовка відповідних доповідей), банкірів (розгляд питань внутрішньої і зовнішньої економіки, аналіз фінансової діяльності окремих компаній, їх сильних та слабких сторін), працівників нафтогазової промисловості (вивчення технологій та інновацій у цій галузі, термінології), юристів (складання договорів, проведення дебатів, розгляд різноманітних аспектів адміністративного, трудового та майнового права тощо). До речі, останній напрям включає відвідування юридичних установ та судів, зокрема у Лондоні.  
Як правило, бізнес-курси в Британії передбачають комбінацію основного курсу англійської (у середньому 20 уроків на тиждень) та занять, присвячених бізнес-спеціалізації (приблизно 8-10 уроків на тиждень). Варто пам’ятати, що навчатися на  таких курсах можна з рівнем знання англійської мови не нижче середнього. Це пояснюється тим, що бізнес-програма означає засвоєння доволі складного матеріалу з погляду граматики, лексики та синтаксису. Отримання бізнес-освіти у Британії обійдеться приблизно в 420-1050 фунтів стерлінгів на тиждень залежно від інтенсивності навчання, кількості студентів в групах тощо. Серед мовних шкіл, що пропонують ділові курси англійської мови, можна назвати London School of English, Oxford House School, St.Giles, College, ILS English, ISIS, Language Specialists International, BBSI, LSE та багато інших.

Німецька мова
У Німеччині бізнес-курси можна пройти у Humboldt-Institut, OISE, DID тощо. Навчання проводиться на основі ефективних новітніх методик, що не лише розвивають мовні навички, а й мають на меті за максимально короткий строк (один-два тижні) сформувати психологічну впевненість у студентів під час висловлення думок німецькою мовою, здатність спілкуватися спонтанно і швидко, а також
розуміти носіїв мови - своїх майбутніх партнерів по бізнесу.
Курси ділової німецької мови за такими тематиками, як фінанси, бухгалтерська справа, право, маркетинг, медицина, нафтова промисловість, техніка тощо, орієнтовані передусім на професійні потреби спеціалістів, бізнесменів, керівників підприємств і топ-менеджерів. Пропонуються програми Executive Individual: 22,5 години індивідуальних занять на тиждень, що, наприклад, у мовній школі OISE коштуватимуть у середньому від 2300 до 6320 євро, та Executive Interactive: 15 годин індивідуальних занять + 12,5 години в групі з 4 осіб, на тиждень - від 2260 до 6315 євро відповідно.

Французька мова
Знайти оптимальний варіант для вивчення ділової французької мови на її батьківщині буде зовсім не важко, адже вибір тут справді дуже широкий: CIA, Centre International d’Antibes (курси для менеджерів), IS Aix-en-Provence (професійна французька у сфері туризму, офіс-менеджменту, банківській справі, страхуванні, торгівлі та комерції), Centre Linguistique pour les Etrangers (бізнес-французька та французька для туризму на додаток до основного курсу), Ecole (спецкурс ділової французької на додаток до загального курсу з розглядом таких тем: переговори, купівля-продаж, розробка та оцінка проектів, банківські операції, складання резюме), Accord (корпоративна культура і культура ділового спілкування у Франції, французька і право, письмова та усна бізнес-французька) тощо.
Курси ділової французької мови призначені для тих, хто має базову підготовку з французької і кому необхідно засвоїти бізнес-лексику. Інтенсивність - 26 уроків загальної французької в групі з 10-14 осіб + 16 уроків ділової французької в групі з 3 осіб на тиждень. Вартість навчання коливається у межах 250-800 євро на тиждень.

Підготувала Олена Нефедова

Оформите подписку на журнал "Сучасна освіта".

Только так Вы не пропустите ни одного материала. Возможно, самого важного для Вас.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!