s-osvita.com.ua ЖУРНАЛ «СУЧАСНА ОСВІТА» Статьи из журнала Изучаем иностранный язык О методиках преподавания английского языка


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Успішні бізнесмени говорять мовою партнерів

Мыжнародний мовний центр "Евенор"Загальновідомо, що успіх у світі бізнесу дуже залежить від знання мови партнерів і вміння тримати руку на пульсі світових тенденцій. Ці навички необхідні всім, хто хоче активно і ефективно спілкуватися на міжнародних зустрічах, результативно проводити ділові переговори, презентації, точно і ясно складати ділові папери, презентувати свою фірму, свій продукт.
Якщо ми говоримо, міжнародна бізнес-мова - то автоматично думаємо про англійську. І де, як не в Британії, Ви знайдете найкращу якість навчання та реальне мовне середовище? Впродовж року, а особливо влітку багато бізнесменів їдуть саме до Англії на короткострокові курси, тому що мовне оточення дає бажаний результат найшвидше та ефективніше. Знайти потрібну саме Вам програму зараз не проблема. Численні школи, університети коледжі пропонують різні за насиченістю та за змістом мовні курси. Ось тільки розібратися в цьому розмаїтті варіантів може допомогти тільки фахівець, який особисто відвідав школи, знає відгуки клієнтів, і тому йому відомі такі нюанси, про які Ви не прочитаєте на жодному сайті.

Чому не можна вивчати іноземну мову вдома, на Україні, адже є професійні викладачі, носії мови. Насправді, можна і вдома, тільки набагато довше і важче, до того ж дорослій людині, до того ж підприємцю. Адже правило «час = гроші» ніхто не відміняв, і знайти півтори години, нехай навіть у рідному офісі непросто, а часом неможливо.

Тому школи пропонують суперінтенсивні програми, наприклад, 84 бізнес-уроки протягом 9 днів (у звичайному темпі студенти відвідують всього 3 години на день). Є програми, які називаються «Executive», для тих, хто виконує управлінські та адміністративні обов’язки. Досвідчені викладачі-практики, сучасна технічна база, найкращі умови проживання, нечисленні групи, індивідуальні заняття, які можна використовувати для розвитку або зосередитись на своїй діяльності та широкий вибір культурно-розважальних заходів - ось плюси подібних програм. До того ж це чудова можливість знайти нових партнерів по бізнесу, відвідати компанії, які працюють у вашій галузі, почати не тільки говорити, а й думати англійською, заодно познайомитись з традиціями та звичками, пізнати культуру країни партнерів.

Чи є готові вузьконаправлені бізнес-курси? Безумовно, ось кілька прикладів «Бізнес менеджмент і керування персоналом», «Малий бізнес і підприємництво», «E-commerce і Web-дизайн», але треба зауважити, що бізнес-груп з нульовими знаннями мови, як правило, не буває.

Де жити під час курсів? Вибір за Вами: від проживання в сім’ї, яка приймає до 5* готелю. Часто з бізнес-програмою бронюють проживання в сім’ї «Преміум класу» - у Вас буде спальня з окремою ванною, особистий кабінет.

До речі, жити в іноземній родині, де Вас нагодують сніданком і вечерею, практикувати досліджувану мову і відвідувати школу, виявляється дешевше, ніж орендувати кімнату в резиденції (місцеві гуртожитки) із загальною кухнею на поверсі або з харчуванням в кафе кампусу школи. Але мінус в тому, що побут сімей, які приймають відрізняється від нашого, і тому Вам може здатися сніданок не сніданком, якщо звичка поїсти щільніше раптом «зустрінеться» з маленьким сендвічем із чашкою кави.
Не можна не згадати про корпоративні програми «Teamwork». Вони передбачені для співробітників із однієї компанії з однаковим рівнем мови. На цих курсах поліпшуються мовні навички і обговорюються різні теми, пов’язані зі сферою діяльності Вашої фірми. Це найоптимальніший варіант вивчення іноземної мови для будь-якої компанії. Щоб програма пройшла успішно замовляють її заздалегідь. Що Ви отримаєте по закінченні: сертифікат, досвід навчання в іншій країні, можливість порівняти системи освіти та підходи до навчання. Крім того відвідати кілька профільних компаній. Із року в рік подібний «Teamwork» замовляють Nokia, Skoda, Siemens, AXA, Audi Academy, BMW, Bosch, Unilever, Volkswagen, Xerox і багато інших компаній, які дбають про професіоналізм персоналу.

 

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!