s-osvita.com.ua ЖУРНАЛ «СУЧАСНА ОСВІТА» Статьи из журнала Изучаем иностранный язык Курси приходять на допомогу


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Курси приходять на допомогу

Журнал «Сучасна освіта» №1-2(65) 2010

Вже другий рік абітурієнтам, які вибрали навчання за певними спеціальностями, у якості обов’язкової умови вступу стає зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з іноземної мови. Однак як саме тестування, так і підготовка до нього викликає у багатьох чимало труднощів.

 

В цій ситуації на допомогу абітурієнтам прийшли курси іноземних мов, які запропонували новий вид послуг - підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання.
З проханням розповісти про програму підготовки до тестування з англійської мови на курсах, а також дати поради тим, хто вирішив займатися самостійно, редакція журналу “Сучасна освіта” звернулася до старшого методиста школи англійської мови “Оксфорд клас” Олени Касьяненко.

- Шановна Олено, скажіть, будь ласка, чи розроблені вже методики підготовки до зовнішнього тестування з іноземних мов?
- Так, наші фахівці ще минулого року взялися за складання програми підготовки до таких іспитів. Розуміючи, що це явище нове для нашої системи освіти, ми не лише поєднували наявні матеріали та нові прогресивні розробки у цій галузі, використовуючи весь накопичений за 16 років досвід, але й постійно консультувалися з фахівцями з центру незалежного тестування. Крім того, вже минулого року в нашій школі працювали як групи з підготовки до тестів з англійської мови, так і проводилися індивідуальні заняття. Всі наші студенти здали тести успішно! На сьогоднішній день ми можемо стверджувати, що “Оксфорд Клас” готовий запропонувати нашим студентам затверджену програму підготовки до ЗНО, яка відповідає всім нормам і вимогам Міністерства освіти, і, до того ж, перевірена на практиці.

- Як би Ви оцінили рівень складності мовних тестів минулих років?
- Успішне складання будь-якого іспиту прямо пропорційне кількості та якості знань. Тестові завдання незалежного тестування знань з англійської мови абсолютно адекватні і розраховані на середній і вищий за середній рівні знань школярів.
Хотілося б відзначити істотний недолік тестів: в декількох випадках питання тесту були сформульовані не досить коректно, було декілька варіантів відповідей і всі вони були б правильними. Сподіваємося, що розробники врахують і виправлять ці недоліки у тестах цього року.
Не секрет, що існує ще один, дуже важливий фактор, від якого залежить успішність тестування. Це - психологічна готовність студента. Подібну проблему легко усунути, завчасно виконуючи тренувальні вправи. Одне із завдань нашого курсу - познайомити студентів з тими завданнями, які їм зустрінуться на іспиті, натренувати їх настільки, щоб фактор несподіванки був відсутній. Таким чином, не тільки усувається психологічна невпевненість, але і з’являється важлива навичка розподілу часу. Абітурієнт чітко розуміє, скільки часу потрібно витратити на виконання того чи іншого завдання і почуває себе впевнено!

- Що робити тим, у кого рівень знань недостатній?
- Наша програма передбачає і такий варіант. Курс підготовки може бути розрахований як на весь навчальний рік, півроку, місяць, так і на 10 днів інтенсивних занять. Крім того, програма адаптована під різні рівні знань.

- Чи реально, на Ваш погляд, випускнику самостійно підготуватися до зовнішнього тестування? Що б Ви йому порадили?
- Все, знову ж таки, залежить від рівня знань. Якщо особливих прогалин у знаннях немає, то при регулярному тренуванні цілком можливо підготуватися до тестів самостійно. В якості додаткових матеріалів ми б порадили не лише шкільну літературу, а й навчальні посібники відомих видавництв Великобританії. Корисними можуть виявитися курси підготовки до складання міжнародних іспитів англійської мови, оскільки більша частина тестів до ЗНО була розроблена за допомогою таких програм. Буде не зайвим тренувати граматику за допомогою спеціалізованих підручників з граматики. І, звичайно ж, оригінальна література - художні книги, журнали, газети, інтернет і т.д. Найголовніше - бажання, посидючість та завзятість!
Саме цього, а також здоров’я та життєвих гараздів  бажає мовна школа “Оксфорд Клас” всім читачам журналу “Сучасна освіта” у 2010 році!

Оформите подписку на журнал "Сучасна освіта".
Только так Вы не пропустите ни одного материала.
Возможно, самого важного для Вас.

 

 

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!