s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Знакомьтесь: ВУЗ! Київський міжнародний університет


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Київський міжнародний університет

 logo kmu

 

Київський
міжнародний
університет


   Рік заснування – 1994
  Ліцензія МОН України
про надання освітніх послуг
        www.kymu.edu.ua      info@kymu.edu.ua

03179 м. Київ, вул. Львівська, 49.
Тел.: (044) 594-03-04
+380 68 920 36 89
+380 63 935 19 28
Факс: (044) 594-03-04

 kmu foto1

Київський міжнародний університет  готує  фахівців за спеціальностями:  міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії; міжнародне право; міжнародні економічні відносини; комп'ютерні науки та інформаційні технології;  туризм; право; журналістика; аудіовізуальне мистецтво та виробництво; сценічне мистецтво; філологія (англійська мова, переклад); психологія; політологія; економіка; менеджмент; підприємництво, торгівля та біржова діяльність; фінанси, банківська справа та страхування; публічне управління та адміністрування;  медицина; стоматологія; фармація;  медсестринство; будівництво та цивільна інженерія; архітектура та містобудування.

Київський міжнародний університет здійснює набір на нову спеціальність 223 "Медсестринство" ступеня вищої освіти Бакалавр та 222 "Медицина" за ступенем вищої освіти магістр (на базі повної загальної середньої освіти).

Специфікою та однією із суттєвих переваг КиМУ є вивчення іноземних мов. Навчальний процес в університеті здійснюється двома мовами - українською і англійською.

kmu foto2


МАГІСТРАТУРА, АСПІРАНТУРА,
ВІЙСЬКОВА КАФЕДРА

Форми навчання: денна, заочна.
Термін навчання: бакалавр – 4 роки, 
магістр – 2 роки.

                                                                                              

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДИПЛОМ
(спільні освітні програми КиМУ з університетами Польщі):

-  Вища Школа Бізнесу в Домброві Гурнічій (WSB, Польща);
-  Сопотська Вища Школа (SSW, Польща);
- Верхньосілезька Вища Школа Торгівлі ім. Войцеха Корфантего (GWSH, Польща).

Рекомендовані програми підготовки дають широкі можливості для професійної реалізації випускників як в Україні, так і на території Європейського Союзу та за його межами.

КОЛЕДЖ КИЇВСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

(освітній  рівень - молодший спеціаліст)
Спеціальності: право; журналістика; економіка; підприємництво, торгівля та біржова діяльність;, туризм; фармація, промислова фармація; сценічне мистецтво; будівництво та цивільна інженерія.

ЛІЦЕЙ КИЇВСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО УНІВЕРСИТЕТУ   (5 -11 класи)

Основні профілі навчання: гуманітарний (право, туризм, економіка,  міжнародні відносини), медико-фармацевтичний, театральний, журналістика.

ЦЕНТР
ДОУНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ

Підготовче відділення КиМУ для 9-х ,11-х класів,  знижка в оплаті для  їх  випускників  від 10% до 15%.

foto kmu2

 
  foto kmu3
Загальна площа власних приміщень Університету
- 40000 м2, спеціалізовані кабінети з сучасною  технічною базою: залa судового засідання; криміналістичний полігон; психологічна лабораторія; лінгвістичні й комп'ютерні кабінети, фізичні і хімічні лабораторії; кабінети фармації; власна клінічна база (фантомний клас з терапевтичної та дитячої стоматології, класи ортопедії, ортодонтії, зуботехнічна лабораторія, клінічний кабінет з хірургічної стоматології та імплантології), загальної медицини, фізіології та паталогічної фізіології (фантомний клас); травматології та ортопедії; оториноларингології та офтольмології; сучасні навчальні теле-, та радіостудії; хореографічні зали; спортивний і тренажерний зали; бібліотека й читальна зала з найсучаснішою фаховою літературою.

Університетом забезпечено безкоштовний доступ студентів і викладачів до мережі INTERNET, видається власна Всеукраїнська університетська газета "Постскриптум Плюс" та телевізійна програма "Студентський квиток".

 

 kmu foto3 kmu foto4   kmu foto5

 

 

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Представляем вашему вниманию s-osvita.com.ua и Журнал «Сучасна освiта» - помощники в выборе учебного заведения.
   Университеты, академии и институты, техникумы, колледжи и училища , тренинги и семинары , курсы , обучение за рубежом , повышение квалификации или второе высшее образование, аспирантура и магистратура, докторантура, МВА - наблюдайте за рынком образовательных услуг, делайте выводы и стройте планы.
   Поступите в Вуз Киева или Украины. Лучшие институты, университеты и академии Киева и Украины ждут вас. Получите высшее или второе высшее образование в одном из негосударственных или государственных вузов Киева, Украины. Медицинские академии, педагогические университеты, юридические институты, экономические институты, финансовые академии, технические вузы, гуманитарные вузы, социальные вузы приглашают тебя на дни открытых дверей . Найдите свой вуз на s-osvita.com.ua
    Читайте наш всеукраинский рекламно-информационный журнал «Сучасна освiта», который издается с 1997 года. В статьях журнала найдете об образовании почти все: от комментариев к законам и перспективных планах правительства страны - до разбора ситуаций на экзаменах и практических советов преподавателей.