s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Знакомьтесь: ВУЗ! Київський міжнародний університет

Київський міжнародний університет

 logo kmu

 

Київський
міжнародний
університет


   Рік заснування – 1994
 IV рівень акредитації
 Ліцензія МОН України
про надання освітніх послуг
        www.kymu.edu.ua      info@kymu.edu.ua

03179 м. Київ, вул. Львівська, 49.
Тел.: (044) 594-03-04
+380 68 920 36 89
+380 63 935 19 28
Факс: (044) 594-03-04

 kmu foto1

Київський міжнародний університет  готує  фахівців за спеціальностями:  міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії; міжнародне право; міжнародні економічні відносини; комп'ютерні науки та інформаційні технології;  туризм; право; журналістика; аудіовізуальне мистецтво та виробництво; сценічне мистецтво; філологія (англійська мова, переклад); психологія; політологія; економіка; менеджмент; підприємництво, торгівля та біржова діяльність; фінанси, банківська справа та страхування; публічне управління та адміністрування;  стоматологія; фармація;  медсестринство; будівництво та цивільна інженерія; архітектура та містобудування.

Київський міжнародний університет здійснює набір на нову спеціальність 223 "Медсестринство" ступеня вищої освіти - Бакалавр (на базі повної загальної середньої освіти).

Специфікою та однією із суттєвих переваг КиМУ є вивчення іноземних мов. Навчальний процес в університеті здійснюється двома мовами - українською і англійською.

kmu foto2


МАГІСТРАТУРА, АСПІРАНТУРА, ВІЙСЬКОВА КАФЕДРА

Форми навчання: денна, заочна. Термін навчання: бакалавр – 4 роки,  магістр – 2 роки.
foto kmu1

 

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДИПЛОМ
(спільні освітні програми КиМУ та європейських університетів)

Європейські університети - партнери Київського міжнародного університету:

-  Вища Школа Бізнесу в Домброві Гурнічій (WSB, Польща);
-  Сопотська Вища Школа (SSW, Польща);
- Верхньосілезька Вища Школа Торгівлі ім. Войцеха Корфантего (GWSH, Польща);
-  Професійний Інститут Бізнесу та Торгівлі (IPAC, Франція);
-  Вища Школа Менеджменту Інформаційних систем (ISMA, Латвія);
-Клайпедський державний університет прикладних наук (KVK, Литва).
Рекомендовані програми підготовки дають широкі можливості для професійної реалізації випускників як в Україні, так і на території Європейського Союзу та за його межами.

КОЛЕДЖ КИЇВСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

(освітній  рівень - молодший спеціаліст)
Спеціальності: право; журналістика; економіка; підприємництво, торгівля та біржова діяльність;, туризм; фармація, промислова фармація; сценічне мистецтво; будівництво та цивільна інженерія.

ЛІЦЕЙ КИЇВСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО УНІВЕРСИТЕТУ   (5 -11 класи)

Основні профілі навчання: гуманітарний (право, туризм, економіка,  міжнародні відносини), медико-фармацевтичний, театральний, журналістика.

ЦЕНТР ДОУНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ

Підготовче відділення КиМУ для 9-х ,11-х класів,  знижка в оплаті для  їх  випускників  від 10% до 15%.

foto kmu2

 
  foto kmu3
Загальна площа власних приміщень Університету
- 40000 м2, спеціалізовані кабінети з сучасною  технічною базою: залa судового засідання; криміналістичний полігон; психологічна лабораторія; лінгвістичні й комп'ютерні кабінети, фізичні і хімічні лабораторії; кабінети фармації; власна клінічна база (фантомний клас з терапевтичної та дитячої стоматології, класи ортопедії, ортодонтії, зуботехнічна лабораторія, клінічний кабінет з хірургічної стоматології та імплантології), сучасні навчальні теле-, та радіостудії; хореографічні зали; спортивний і тренажерний зали; бібліотека й читальна зала з найсучаснішою фаховою літературою.

Університетом забезпечено безкоштовний доступ студентів і викладачів до мережі INTERNET, видається власна Всеукраїнська університетська газета "Постскриптум Плюс" та телевізійна програма "Студентський квиток".

 

 kmu foto3 kmu foto4   kmu foto5

 

 

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА
Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Представляем вашему вниманию s-osvita.com.ua и Журнал «Сучасна освiта» - помощники в выборе учебного заведения.
   Университеты, академии и институты, техникумы, колледжи и училища , тренинги и семинары , курсы , обучение за рубежом , повышение квалификации или второе высшее образование, аспирантура и магистратура, докторантура, МВА - наблюдайте за рынком образовательных услуг, делайте выводы и стройте планы.
   Поступите в Вуз Киева или Украины. Лучшие институты, университеты и академии Киева и Украины ждут вас. Получите высшее или второе высшее образование в одном из негосударственных или государственных вузов Киева, Украины. Медицинские академии, педагогические университеты, юридические институты, экономические институты, финансовые академии, технические вузы, гуманитарные вузы, социальные вузы приглашают тебя на дни открытых дверей . Найдите свой вуз на s-osvita.com.ua
    Читайте наш всеукраинский рекламно-информационный журнал «Сучасна освiта», который издается с 1997 года. В статьях журнала найдете об образовании почти все: от комментариев к законам и перспективных планах правительства страны - до разбора ситуаций на экзаменах и практических советов преподавателей.