s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Знакомьтесь: ВУЗ! Національна металургійна академія України: традиції та сучасність


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Вінницький соціально-економічний інститут Університету «Україна»

Вінницький соціально-економічний інститут Університету «Україна»Вінницький соціально-економічний інститут є територіально відокремленим структурним підрозділом вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». Очолює заклад кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України Гамрецький Іван Степанович.

Вінницький соціально-економічний інститут
Університету «Україна»: новий рік -  в новому навчальному корпусі!

Вінницький соціально-економічний інститут є територіально відокремленим структурним підрозділом вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».

Гамрецький Іван Степанович        Очолює заклад кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України Гамрецький Іван Степанович.      

Вирішальну роль в процесі становлення університету зіграв його Президент - перший міністр освіти незалежної України, відомий вчений, доктор технічних наук, професор Петро Михайлович Таланчук. Свою роботу інститут розпочав в орендованих приміщеннях, і ось нарешті в цьому навчальному році вже маємо новий навчальний корпус, для іногородніх студентів обладнано власний гуртожиток.

         В даний час в інституті навчається півтори тисячі студентів, у тому числі понад 70 - з різними нозологічними особливостями.

В інституті проводиться широке залучення студентів до науково-дослідницької  роботи в рамках виконання наукових тем, в наукових, проблемних гуртках, конференціях, семінарах. Студенти нашого інституту, зокрема і з особливими потребами, неодноразово ставали переможцями та призерами всеукраїнських конкурсів наукових робіт.

Співробітники інституту беруть участь у міжнародних наукових заходах, в тому числі за кордоном, підтримують індивідуальні наукові зв’язки з вченими Білорусі, Росії, США, Чехії, Македонії, Молдови, Сербії, Норвегії, Великобританії та інших країн.

      Також не можна не згадати і про створений при інституті Центр креативних дидактичних технологій, керівником якого є доктор педагогічних наук, професор Чернілевський Д.В.

     Взагалі, протягом всієї історії існування наш інститут є важливим центром розвитку вищої освіти в регіоні, здійснює величезну роботу з виховання та підтримки еліти фахівців. Наші випускники працюють викладачами як нашого інституту, так і інших університетів, інститутів, технікумів та ПТУ області, фахівцями з фізичної реабілітації, в архівних органах, референтами-аналітиками, менеджерами органів державної влади та місцевого самоврядування.

       Зрештою, головне, чим пишається інститут - це викладацький склад, що налічує, зокрема, 19 докторів наук, професорів, 36 кандидатів наук, доцентів. За останні два роки п'ять наших викладачів захистили чотири кандидатські і одну докторську дисертації. Троє вчених мають звання «Заслужений працівник освіти», є академіками та членами-кореспондентами галузевих академій. У експертних комісіях Державної атестаційної комісії України беруть участь 2 науково-педагогічних працівника інституту. Патенти на винаходи мають 38 співробітників. Проводяться наукові дослідження в різних областях. За останні 5 років викладачами інституту здійснено понад 1700 наукових публікацій у різних виданнях як в Україні, так і за кордоном.

3 лютого новий навчальний корпус Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна», щоНовий навчальний корпус по вулиці Червоноармійській, приймав свій перший офіційний захід. В урочистій атмосфері дипломи про базову вищу освіту отримували перші випускники цього року – бакалаври заочної форми навчання.

Можливість розміститися в новому навчальному приміщенні є суттєвим поштовхом для зміцнення матеріально-технічної бази інституту в цілому. Так, на сьогодні вже придбано мультимедійний центр, новий комп'ютерний клас.

     Можна ще багато що хорошого сказати про наш  інститут, але ми далекі від завищених самооцінок. Команда нашого інституту здатна до креативних, нестандартних рішень, і незважаючи на невдачі, труднощі, кризові явища - має бажання, волю і силу для пошуку шляхів втілення в життя найбільш  складних завдань.

Наша адреса:
21009, вул. Червоноармійська,1, м. Вінниця
Канцелярія: тел.\факс 67-69-82
Приймальна комісія: тел. 67-69-89, 69-46-71
e-mail: vnzvmurol@yandex.ru
Web: http://www.vsei.vinnitsa.com

 

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Представляем вашему вниманию s-osvita.com.ua и Журнал «Сучасна освiта» - помощники в выборе учебного заведения.
   Университеты, академии и институты, техникумы, колледжи и училища , тренинги и семинары , курсы , обучение за рубежом , повышение квалификации или второе высшее образование, аспирантура и магистратура, докторантура, МВА - наблюдайте за рынком образовательных услуг, делайте выводы и стройте планы.
   Поступите в Вуз Киева или Украины. Лучшие институты, университеты и академии Киева и Украины ждут вас. Получите высшее или второе высшее образование в одном из негосударственных или государственных вузов Киева, Украины. Медицинские академии, педагогические университеты, юридические институты, экономические институты, финансовые академии, технические вузы, гуманитарные вузы, социальные вузы приглашают тебя на дни открытых дверей . Найдите свой вуз на s-osvita.com.ua
    Читайте наш всеукраинский рекламно-информационный журнал «Сучасна освiта», который издается с 1997 года. В статьях журнала найдете об образовании почти все: от комментариев к законам и перспективных планах правительства страны - до разбора ситуаций на экзаменах и практических советов преподавателей.