s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Университеты, Академии, Институты (справочник) м. Київ Київський міжнародний університет, КиМУ

Київський міжнародний університет, КиМУ

КиМУ, Тип ВНЗ: Університет, Рівень акредитації III-IV, Рік заснування 1994

Інформація про внз:

Вищий навчальний заклад "Київський міжнародний університет" розпочав свою діяльність 1994 року. Освітню діяльність здійснює відповідно до ліцензії МОН України про надання освітніх послуг, IV рівень акредитації.
Основна мета освітньої діяльності КиМУ - підготовка національної політичної, економічної, наукової еліти України - визначена концепцією його розвитку і, від часу заснування, послідовно втілюється в життя професорсько-викладацьким складом Університету.
Специфікою та однією із суттєвих переваг КиМУ є вивчення іноземних мов, в т.ч. країн Близького та Далекого Сходу. Навчальний процес в університеті здійснюється двома мовами - українською і англійською.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Нині у структуру Університету входять 5 інститутів (інститути лінгвістики та психології; міжнародних відносин; журналістики, кіно і телебачення; театрального мистецтва; юридичний), 6 факультетів (економічний; медико-фармацевтичний; медичний; стоматологічний; будівництва та архітектури; інформаційних технологій).
Підготовка фахівців освітніх рівнів бакалавр, магістр здійснюється за наступними спеціальностями:
міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії; міжнародне право; міжнародні економічні відносини; туризм; політологія; комп'ютерні науки та інформаційні технології; право; журналістика; аудіовізуальне мистецтво та виробництво; сценічне мистецтво; філологія (переклад); психологія; освітні, педагогічні науки; середня освіта (Мова й література (Англійська)); фармація, промислова фармація; стоматологія; медсестринство; економіка; фінанси, банківська справа та страхування; підприємництво, торгівля та біржова діяльність; менеджмент; публічне управління та адміністрування; будівництво та цивільна інженерія; архітектура та містобудування.
У забезпеченні навчального процесу беруть участь 22 кафедри: іноземних мов; слов'янської філології та загального мовознавства; комп'ютерних наук; міжнародних відносин; міжнародного туризму; міжнародного права та порівняльного правознавства; публічно-правових дисциплін; теоретичних та приватно-правових дисциплін; теорії та історії журналістики; соціальних комунікацій; аудіовізуального мистецтва та виробництва; сценічного мистецтва; германських мов та перекладу; психології та педагогіки; економіки, підприємництва, менеджменту; будівництва та архітектури; управління якістю, стандартизації та безпеки лікарських засобів; фармації; стоматології; загальної медицини; медсестринства; медико-біологічних дисциплін.

Основні напрями підготовки:

Інститут міжнародних відносин

 • Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
 • Міжнародне право
 • Міжнародні економічні відносини
 • Політологія
 • Туризм

Економічний факультет

 • Економіка
 • Менеджмент
 • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
 • Фінанси, банківська справа та страхування
 • Публічне управління та адміністрування

Інститут лінгвістики та психології

 • Філологія
 • Психологія
 • Освітні, педагогічні науки
 • Середня освіта

Юридичний інститут

 • Право

Стоматологічний факультет

 • Cтоматологія

Медико-фармацевтичний факультет

 • Фармація, промислова фармація

Медичний факультет

 • Медсестринство

Інститут театрального мистецтва

 • Сценічне мистецтво

Інститут журналістики, кіно і телебачення

 • Аудіовізуальне мистецтво та виробництво
 • Журналістика

Факультет будівництва та архітектури

 • Архітектура та містобудування
 • Будівництво та цивільна інженерія

Факультет інформаційних технологій

 • Комп'ютерні науки та інформаційні технології


Інформація для абітурієнта

Центр довузівської підготовки Київського міжнародного університету, у складі якого працюють підготовче відділення в м. Києві та регіональні інформаційно-консультативні центри, забезпечує пошук і підтримку талановитої молоді, розвиток пізнавальних здібностей, інтересів й інтелектуальних потреб старшокласників.
Активна профорієнтаційна робота з залученням викладацького складу університету, підготовка абітурієнтів до ЗНО та вступу у ВНЗ, проведення конкурсу науково-дослідних робіт "Універсіада" та Олімпіад, інтелектуальних ігор, профорієнтаційного тестування, навчально-методичних семінарів та круглих столів, організація відкритих лекцій тощо - основні напрямки роботи Центру.
Підготовку старшокласників до ЗНО здійснює підготовче відділення в м. Києві, програми якого передбачають поглиблене вивчення іноземної мови, української мови, біології, історії України, української літератури, основ професійної майстерності, математики, географії, що є для майбутніх студентів КиМУ надійним фундаментом для успішного навчання за обраним фахом. Слухачами підготовчого відділення можуть стати учні 9, 10 і 11 класів і ті, хто вже має загальну середню освіту.

Додаткова інформація:
За роки існування Університету сформовано професорсько-викладацький склад - 190 штатних працівників, з яких 85,3 % - викладачі з вченими званнями й науковими ступенями доктора наук і кандидата наук. До навчального процесу залучаються керівники і провідні фахівці апарату Верховної Ради України, Конституційного Суду, Верховного Суду, Генеральної прокуратури, МЗС України та інших міністерств. 12 науково-педагогічних працівників є членами іноземних академій і міжнародних наукових товариств. Понад 30 працівників представлені в спеціалізованих і експертних радах, науково-методичних комісіях, спілках, асоціаціях тощо, зокрема, у спеціалізованих радах у захисту кандидатських і докторських дисертацій - 16 осіб; експертних радах ВАК - 4; науково-методичних комісіях Міносвіти - 7; редколегіях видавництв - 8; науковими консультантами комісій Верховної Ради України - 4.
Високий рівень підготовки молоді сприяє визнанню Київського міжнародного університету на міжнародній арені. Студенти КиМУ неодноразово були переможцями національних раундів з міжнародного публічного і гуманітарного права та представляли Університет і Україну за кордоном.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Київського міжнародного університету (КиМУ) у Києві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Київ
 • Адреса: вул. Львівська, 49
 • Телефони: (068)920-36-89, (063)935-19-28, (044)594-03-04

Додаткова інформація

 • Підготовчі курси: так
 • Друга вища освіта: так
 • Аспірантура: так

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

22.08.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.