Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Хмельницький університет управління та права

ХУУП, Тип ВНЗ: Університет, Рівень акредитації IV, Рік заснування 1992

Інформація про внз:

Хмельницький університет управління та права (ХУУП)- сучасний вищий навчальний заклад -  у своїй діяльності поєднує найновіші досягнення науки і традиції класичної вищої школи. Саме завдяки такому успішному поєднанню Хмельницький університет управління та права став найвідомішим осередком правничої та управлінської освіти і науки не лише в нашому регіоні, але й в Україні.

Наразі на трьох факультетах діє 11 кафедр, юридична клініка (до речі, найстаріша в Україні), студенти та юрисконсульти якої надають високопрофесійні юридичні послуги малозабезпеченим верствам населення, є переможцями всеукраїнських та міжнародних змагань, учасниками багатьох грандових програм. Набирає потужності студентський бізнес-центр, який став базою для практичного навчання студентів та своєрідною школою для майбутніх підприємців.

Черговим надбанням не лише факультету управління та економіки, але й усієї області є магістратура за спеціальністю "Державна служба". У нашому регіоні лише Хмельницький університет управління та права вже 5 років поспіль готує фахівців такого рівня для органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Факультети: юридичний, управління та економіки, заочний.

Спеціальності:

Бакалавр

 • 072 Фінанси, банківська справа та страхування
 • 073 Менеджмент
 • 081 Право
 • 232 Соціальне забезпечення
 • 242 Туризм

Магістр

 • 073 Менеджмент
 • 081 Право
 • 281 Публічне управління та адміністрування


Інформація для абітурієнта


Додаткова інформація:

Для юнаків є можливість отримати звання молодшого лейтенанта запасу, пройшовши курс навчання за програмою підготовки офіцерів запасу Збройних сил України.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Хмельницького університету управління та права в Хмельницьку, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Хмельницький
 • Адреса: вул. Театральна, 8
 • Телефони: (0382) 71-80-00; 71-75-70

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

17.03.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.