s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Університети, Академії, Інститути (довідник) Хмельницька область Хмельницький університет управління та права

Хмельницький університет управління та права

ХУУП, Тип ВНЗ: Університет, Рівень акредитації IV, Рік заснування 1992

Інформація про внз:

Хмельницький університет управління та права (ХУУП)- сучасний вищий навчальний заклад -  у своїй діяльності поєднує найновіші досягнення науки і традиції класичної вищої школи. Саме завдяки такому успішному поєднанню Хмельницький університет управління та права став найвідомішим осередком правничої та управлінської освіти і науки не лише в нашому регіоні, але й в Україні.

Наразі на трьох факультетах діє 11 кафедр, юридична клініка (до речі, найстаріша в Україні), студенти та юрисконсульти якої надають високопрофесійні юридичні послуги малозабезпеченим верствам населення, є переможцями всеукраїнських та міжнародних змагань, учасниками багатьох грандових програм. Набирає потужності студентський бізнес-центр, який став базою для практичного навчання студентів та своєрідною школою для майбутніх підприємців.

Черговим надбанням не лише факультету управління та економіки, але й усієї області є магістратура за спеціальністю "Державна служба". У нашому регіоні лише Хмельницький університет управління та права вже 5 років поспіль готує фахівців такого рівня для органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Факультети: юридичний, управління та економіки, заочний.

Спеціальності:

Бакалавр

 • 072 Фінанси, банківська справа та страхування
 • 073 Менеджмент
 • 081 Право
 • 232 Соціальне забезпечення
 • 242 Туризм

Магістр

 • 073 Менеджмент
 • 081 Право
 • 281 Публічне управління та адміністрування


Інформація для абітурієнта


Додаткова інформація:

Для юнаків є можливість отримати звання молодшого лейтенанта запасу, пройшовши курс навчання за програмою підготовки офіцерів запасу Збройних сил України.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Хмельницького університету управління та права в Хмельницьку, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Address

 • Місто: м. Хмельницький
 • Адреса: вул. Театральна, 8
 • Телефони: (0382) 71-80-00; 71-75-70

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

17.03.18

Університети. Академії. Інститути: Довідник ЗВО III-IV рівня vish
акредитації з цінами на навчання. На допомогу абітурієнту - всі статті розділу

Ви можете вибрати цікаву для вас спеціальність, порівняти програми державної і приватної освіти, дізнатися вартість навчання та умови вступу, ознайомитися з варіантами дистанційного або заочного навчання.