Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Дніпровський гуманітарний університет, ДГУ

ДГУ, Тип ВНЗ: Університет, Рівень акредитації IV, Рік заснування 2003

Інформація про внз:

Дніпровський гуманітарний університет (до 2017 року - Дніпропетровський гуманітарний університет) - акредитований Акредитаційною комісією України і має право на провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України щодо підготовки фахівців зі спеціальностей "Психологія", "Право" ("Правознавство"), "Туризм", "Готельно-ресторанна справа" на першому (бакалаврському) рівні, другому (магістерському) рівні та за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста.
Навчальний процес в університеті забезпечують 13 докторів наук, професорів та 33 кандидати наук, доценти. Питома вага фахівців з науковими ступенями і вченими званнями серед науково-педагогічних працівників становить понад 82 %.
Висока професійна майстерність викладачів, дозволяє вести підготовку висококваліфікованих фахівців - майбутніх юристів, психологів і менеджерів туристичних підприємств - на рівні сучасних вимог ринку праці, тобто бути конкурентоздатними на ньому, що в сучасних умовах є запорукою успішного працевлаштування по закінченню університету на підприємствах як державного, так і приватного сектора економіки.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Сьогодні в університеті функціонують юридичний факультет і факультет психології та туризму, які здійснюють підготовки фахівців за спеціальностями "Право" ("Правознавство"), "Психологія" та "Туризм".
Навчальний процес забезпечують шість кафедр, з яких 3 - на юридичному факультеті:

  • - загальноправових дисциплін,
  • - цивільно-правових дисциплін,
  • - кримінально-правових дисциплін,

та 3 - на факультеті психології та туризму:

  • - психології,
  • - економіки та менеджменту туристичної діяльності,
  • - соціально-гуманітарних дисциплін.


Інформація для абітурієнта

Шановний абітурієнт! Скористайся унікальною пропозицією Дніпровського гуманітарного університету отримати вищу освіту за двома спеціальностями та одержати два дипломи державного зразка за спеціальною ціною!

Додаткова інформація:
Особливістю у діяльності Дніпровського гуманітарного університету з надання освітніх послуг є те, що до кожного студента в університеті ставляться як до гідної особистості, виходячи з індивідуального підходу до організації умов навчання, що позитивно впливає на формування його професійної мотивації та успішне входження у студентське середовище. З 2016 року в університеті запроваджено систему соціальноорієнтованих пільг та знижок в оплаті за навчання як для категорій випускників навчальних закладів, що мають високі успіхи у навчанні, так і для соціально незахищених категорій населення. Розмір зазначених соціальних пільг абітурієнтам становить від 25 до 100%.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Дніпровського гуманітарного університету (ДГУ)  в Дніпрі, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Дніпро (Дніпропетровськ)
  • Адреса: вул. Орловська, 1 Б
  • Телефони: (056) 788-51-72, (067) 637-58-15, (050) 817-28-11

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

15.08.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.