s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Університети, Академії, Інститути (довідник) Дніпропетровська область Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, ДДУВС

Дніпровський гуманітарний університет, ДГУ

ДГУ, Тип ВНЗ: Університет, Рівень акредитації IV, Рік заснування 2003

Інформація про внз:

Дніпровський гуманітарний університет (до 2017 року - Дніпропетровський гуманітарний університет) - акредитований Акредитаційною комісією України і має право на провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України щодо підготовки фахівців зі спеціальностей "Психологія", "Право" ("Правознавство"), "Туризм", "Готельно-ресторанна справа" на першому (бакалаврському) рівні, другому (магістерському) рівні та за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста.
Навчальний процес в університеті забезпечують 13 докторів наук, професорів та 33 кандидати наук, доценти. Питома вага фахівців з науковими ступенями і вченими званнями серед науково-педагогічних працівників становить понад 82 %.
Висока професійна майстерність викладачів, дозволяє вести підготовку висококваліфікованих фахівців - майбутніх юристів, психологів і менеджерів туристичних підприємств - на рівні сучасних вимог ринку праці, тобто бути конкурентоздатними на ньому, що в сучасних умовах є запорукою успішного працевлаштування по закінченню університету на підприємствах як державного, так і приватного сектора економіки.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Сьогодні в університеті функціонують юридичний факультет і факультет психології та туризму, які здійснюють підготовки фахівців за спеціальностями "Право" ("Правознавство"), "Психологія" та "Туризм".
Навчальний процес забезпечують шість кафедр, з яких 3 - на юридичному факультеті:

  • - загальноправових дисциплін,
  • - цивільно-правових дисциплін,
  • - кримінально-правових дисциплін,

та 3 - на факультеті психології та туризму:

  • - психології,
  • - економіки та менеджменту туристичної діяльності,
  • - соціально-гуманітарних дисциплін.


Інформація для абітурієнта

Шановний абітурієнт! Скористайся унікальною пропозицією Дніпровського гуманітарного університету отримати вищу освіту за двома спеціальностями та одержати два дипломи державного зразка за спеціальною ціною!

Додаткова інформація:
Особливістю у діяльності Дніпровського гуманітарного університету з надання освітніх послуг є те, що до кожного студента в університеті ставляться як до гідної особистості, виходячи з індивідуального підходу до організації умов навчання, що позитивно впливає на формування його професійної мотивації та успішне входження у студентське середовище. З 2016 року в університеті запроваджено систему соціальноорієнтованих пільг та знижок в оплаті за навчання як для категорій випускників навчальних закладів, що мають високі успіхи у навчанні, так і для соціально незахищених категорій населення. Розмір зазначених соціальних пільг абітурієнтам становить від 25 до 100%.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Дніпровського гуманітарного університету (ДГУ)  в Дніпрі, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Address

  • Місто: м. Дніпро (Дніпропетровськ)
  • Адреса: вул. Орловська, 1 Б
  • Телефони: (056) 788-51-72, (067) 637-58-15, (050) 817-28-11

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

15.08.18

Університети. Академії. Інститути: Довідник ЗВО III-IV рівня vish
акредитації з цінами на навчання. На допомогу абітурієнту - всі статті розділу

Ви можете вибрати цікаву для вас спеціальність, порівняти програми державної і приватної освіти, дізнатися вартість навчання та умови вступу, ознайомитися з варіантами дистанційного або заочного навчання.