Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут

ХКТЕІ, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації III, Рік заснування 1922

Інформація про внз:

Нині інститут здійснює підготовку фахівців-магістрів, спеціалістів, бакалаврів за напрямами: облік і аудит, фінанси і кредит, маркетинг, менеджмент за фаховим спрямуванням «Менеджмент торговельного, ресторанного та готельного бізнесу»; готельно-ресторанна справа; товарознавство і торговельне підприємництво, правознавство, обслуговування комп’ютерних систем і мереж.

     У структурі інституту функціонує коледж, де здійснюється підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» за напрямами: фінанси і кредит; бухгалтерський облік, товарознавство та комерційна діяльність зі спеціалізацією товарознавство в митній справі, ресторанне обслуговування, маркетингова діяльність, організація виробництва зі спеціалізацією виробництво товарів та послуг в закладах торговельного, ресторанного та готельного бізнесу, правознавство, обслуговування комп’ютерних систем і мереж.

     Спектр саме таких напрямів підготовки обґрунтований кон’юнктурою регіонального ринку праці. Наведемо лише окремі аргументи: так, Хмельниччина займає третє місце серед областей України по кількості закладів ресторанного господарства, у області зосереджено більше 2 тис. ресторанів і барів, половина із яких належить фізичним особам.
    
      Діюча кооперативна мережа об’єднує 557 магазинів, 130 підприємств ресторанного господарства, 34 приймально-заготівельних пункти, 19 ринків, 13 переробних підприємств та цехів, авторемонтний та Деражнянський плодоконсервний заводи, житлово-експлуатаційна контора, міське споживче товариство «Кооператор», 70 коопмаркетів, що обслуговують близько 221 тис. населення. Із 130 тис. осіб, що працюють у малому бізнесі Хмельниччини, кожен п’ятий зайнятий у торгівлі.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Інститут: "БАКАЛАВР","СПЕЦІАЛІСТ","МАГІСТР"
Коледж:"МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ","МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР"

Факультет управління та підприємництва
Факультет економіки та маркетингу

Спеціальності:

  • 071 Облік і оподаткування
  • 072 Фінанси, банківська справа та страхування
  • 073 Менеджмент
  • 075 Маркетинг
  • 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
  • 081 Право
  • 241 Готельно-ресторанна справа

Інформація для абітурієнта

Додаткова інформація:

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту
в Хмельницьку, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Хмельницький
  • Адреса: вул. Кам’янецька, 3
  • Телефони: 0382-79-55-68

ОКР

молодший спеціаліст, бакалавр, магістр

Оновлено:

17.03.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.