s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Университеты, Академии, Институты (справочник) Хмельницька область Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут

Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут

ХКТЕІ, Тип ВНЗ: Інститут, Рік заснування 1922

Нині інститут здійснює підготовку фахівців-магістрів, спеціалістів, бакалаврів за напрямами: облік і аудит, фінанси і кредит, маркетинг, менеджмент за фаховим спрямуванням «Менеджмент торговельного, ресторанного та готельного бізнесу»; готельно-ресторанна справа; товарознавство і торговельне підприємництво, правознавство, обслуговування комп’ютерних систем і мереж.
     У структурі інституту функціонує коледж, де здійснюється підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» за напрямами: фінанси і кредит; бухгалтерський облік, товарознавство та комерційна діяльність зі спеціалізацією товарознавство в митній справі, ресторанне обслуговування, маркетингова діяльність, організація виробництва зі спеціалізацією виробництво товарів та послуг в закладах торговельного, ресторанного та готельного бізнесу, правознавство, обслуговування комп’ютерних систем і мереж.
     Спектр саме таких напрямів підготовки обґрунтований кон’юнктурою регіонального ринку праці. Наведемо лише окремі аргументи: так, Хмельниччина займає третє місце серед областей України по кількості закладів ресторанного господарства, у області зосереджено більше 2 тис. ресторанів і барів, половина із яких належить фізичним особам.
     Діюча кооперативна мережа об’єднує 557 магазинів, 130 підприємств ресторанного господарства, 34 приймально-заготівельних пункти, 19 ринків, 13 переробних підприємств та цехів, авторемонтний та Деражнянський плодоконсервний заводи, житлово-експлуатаційна контора, міське споживче товариство «Кооператор», 70 коопмаркетів, що обслуговують близько 221 тис. населення. Із 130 тис. осіб, що працюють у малому бізнесі Хмельниччини, кожен п’ятий зайнятий у торгівлі.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Хмельницький
  • Адреса: вул. Кам’янецька, 3
  • Телефони: 0382-79-55-68

ОКР

бакалавр, спеціаліст, магістр

Оновлено:

25.09.16

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА
Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!
Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.