Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Промислово-економічний коледж Національного авіаційного університету

ПЕК, Тип ВНЗ: Коледж, Рівень акредитації II, Рік заснування 1962

Промислово-економічний коледж Національного авіаційного університету (скорочена назва ПЕК НАУ) є відокремленим структурним підрозділом університету згідно з Указом Президента України від 11.09 2000 р. та наказом Міністерства освіти і науки України від 30.10.2000 р. за № 505. Навчальний закладбув організований як Київський вечірній радіотехнічний технікум 22 червня 1962 року. Пізніше мав назви: Київський технікум засобів зв’язку, Київський технікум радіоелектронного приладобудування, Київський технікум-коледж радіоелектронного приладобудування, Київський промислово-економічний коледж. Протягом свого існування коледжу належали філії: Сімферопольська, Ізмаїльська, Світловодська, які з часом були реорганізовані в самостійні середні спеціальні навчальні заклади, та у його структурі працювала Київська філія Ленінградського інституту підвищення кваліфікації керівних працівників та спеціалістів.

За час свого існування коледж став одним з провідних вищих навчальних закладів України І-ІІ рівнів акредитації, що в числі перших розпочав підготовку бакалаврів, та в цілому випустив для народного господарства біля 19 тис. фахівців технічного й економічного напрямів, рівень підготовки яких високо оцінюється роботодавцями. Більше двадцяти років мав статус базового навчального закладу у м.Києві.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Київ
  • Адреса: вул. Метробудівна, 5А
  • Телефони: (044) 408 60 44

ОКР

молодший спеціаліст

Оновлено:

27.09.16

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Подробно об училищах, техникумах и колледжах Украины

Справочник вузов I-II уровня аккредитации с ценами на обучение

В помощь абитуриенту - все статьи раздела